Znamy lokalizację nowej, trzeciej przychodni w Iławie

i

Autor: EKA Znamy lokalizację nowej, trzeciej przychodni w Iławie

Znamy lokalizację nowej, trzeciej przychodni lekarskiej POZ w Iławie

2022-02-04 11:25

Trwają rozmowy urzędników z firmą, która chce prowadzić w Iławie kolejną przychodnię zdrowia. Wiadomo już, gdzie będzie się ona mieściła.

Odzyskano już od poprzedniego najemcy lokal należący do miasta i to tam planuje się utworzyć nową przychodnię. To będzie novum na naszym terenie, bowiem do tej pory przychodnie mieściły się w odrębnych budynkach. Tymczasem lokal przy ul. Jagiellończyka (wejście od strony ulicy Szeptyckiego) mieści się na parterze bloku mieszkalnego.

- Najemca z końcem grudnia opuścił lokal i przekazał klucze ITBS-om - mówi Dawid Kopaczewski, burmistrz Iławy. - Mamy prawo, by dalej tym lokalem dysponować i przekazać klucze spółce Kemed, która jest zainteresowana stworzeniem przychodni zdrowia.

Droga do funkcjonowania nowej przychodni zdrowia jest jednak jeszcze daleka. Potrzebny jest generalny remont tego miejsca i zmodernizowanie go pod nową funkcję, zainstalowanie systemu teleinformatycznego, a przede wszystkim zatrudnienie lekarzy i uzyskanie kontaktu z NFZ.

W ciągu najbliższych kilku tygodni do lokalu powinna wejść już ekipa remontowa.

Znamy lokalizację nowej, trzeciej przychodni w Iławie

i

Autor: EKA
Znamy lokalizację nowej, trzeciej przychodni w Iławie

i

Autor: Google Maps Lokalizacja nowej, trzeciej przychodni zdrowia w Iławie
Sonda
Przepiszesz się do nowej przychodni?
Rudzienice: Ci mężczyźni napadli na stację paliw! Poznajesz któregoś?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!