plakat

i

Autor: arch. organizatora

To już 10 lat grają słoneczną muzykę z Jamajki. Zapraszamy do Nowego Miasta na koncert Reggaeside

2022-12-15 14:48

Jubileuszowy koncert w Nowym Mieście Lubawskim kończy trasę 10-lecia zespołu Reggaeside. To właśnie w rodzinnym Nowym Mieście zespół zagrał swój pierwszy koncert i było to 29 grudnia 2012 roku.

REGGAESIDE to polski zespół grający muzykę reggae z elementami rocka, popu i ska. Reggaeside jest finalistą Must be the music oraz półfinalistami Mam talent. Zespół ma za sobą występy w programach: Jaka to melodia, Dzień dobry TVN, Pytanie na Śniadanie, Rodzina wie lepiej, Teleexpress oraz O! Polskie Przeboje.

Zespół ma na swoim koncie blisko 200 koncertów i zdobył wiele nagród na konkursach i festiwalach.– Grand Prix podczas Festiwalu Katar 2017 w Toruniu– Grand Prix oraz nagrodę publiczności podczas festiwalu Jaszczur w Lisewie– I miejsce, Festiwal Reggae na Piaskach 2017 w Ostrowie Wielkopolskim– I miejsce, Festiwal Wielki Ogień im. Miry Kubasińskiej 2018 w Ostrowcu Świętokrzyskim– II miejsce Festiwal Undergramy w Tczewie– II miejsce Pro Rock 2017 w Olsztynku– II miejsce podczas Międzynarodowych Konfrontacji Muzycznych w Grodkowie

Obecnie Reggaeside prowadzi intensywną działalność koncertową grając energetyczną muzykę z pozytywnym i wartościowym przekazem. W 2023 roku ukaże się drugi album zespołu. Podczas koncertu będzie miała miejsce premiera książki o Reggaeside "Gra warta świeczki".

Koncert 29 grudnia w nowomiejskim kinie Harmonia. Początek o godz. 20

Pies sąsiada narobił pod jego oknem. Lekarze musieli ratować mu życie

QUIZ. Kochasz świąteczne filmy? Sprawdź, jak dobrze je znasz. 8 na 12 to minimum!

Pytanie 1 z 12
Zacznijmy od czegoś prostego. To był znak rozpoznawczy złodziei, któremu czoła stawił "Kevin sam w domu". Po obrabowaniu domu:
QUIZ. Kochasz świąteczne filmy? Sprawdź, jak dobrze je znasz. 8 na 12 to minimum!