propozycje muzyczne

Kinga i Karolina Pruś wydały nowy utwór. Propozycja od bliźniaczek spod Iławy może być HITem lata!

2024-05-16 12:31

Kinga i Karolina Pruś, siostry z powiatu nowomiejskiego, a obecnie znad morza, wydały nowy singiel „Najdłuższy Dzień w Roku”. Zapowiada kolejny, trzeci album artystek. Od 10 maja utwór jest dostępny na wszystkich platformach streaming’owych.

Po dwóch latach od wydania ostatniego albumu „Dar” nakładem Mystic Production, siostry Pruś wracają z nowym singlem i oficjalnie rozpoczynają odliczanie do Najdłuższego Dnia w Roku. Już podczas studiów, na Akademii Muzycznej w Gdańsku, Kinga i Karolina, wydały pierwszy album „Kłębek” inspirowany jazzem, soulem i szeroko pojętą alternatywą.

Dziś, ich Najdłuższy Dzień w Roku mówi o wyczekiwaniu i o dobrym samopoczuciu, które daje człowiekowi ciepło i słońce. Siostry zapowiadają singlem pierwszy dzień lata, który po długiej zimie spędzą razem, na plaży.

- Uważam, że warto mówić o tym jak bardzo wpływ ma na nas zima, brak słońca i ciepła. To nie jest proste. Uważam, że powinniśmy więcej o tym rozmawiać - zrobić jakiś bunt i otworzyć ten temat mówi Karolina. - Dziś mówię o tym jak człowiek, jak ja, wyczekuje bardzo na ciepło i ten najdłuższy dzień. Na moment, kiedy będę miała poczucie, że zrobiłam dużo, że chodzę wieczorem po mieście i jeszcze wiele jest przede mną do zrobienia - dodaje Kinga.

Europejskie państwa i ich stolice - czy znasz się na światowej geografii? Sprawdź się w quizie

Pytanie 1 z 10
Stolicą Czarnogóry jest?