gmina Iława

i

Autor: UG Iława Gmina Iława należy do jednych z większych atrakcji turystycznych na Warmii i Mazurach.

Gmina Iława bezkonkurencyjna. Zdobyła aż cztery Perły!

2020-10-13 14:02

Podczas kongresu Perły Samorządu 2020 zorganizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna gmina Iława odniosła spektakularny sukces. W tym prestiżowym konkursie odniosła aż cztery zwycięstwa.

Pierwsze miejsce w kategorii Włodarz, podobnie jak w ubiegłym roku, zajął Wójt Gminy Krzysztof Harmaciński. Warto podkreślić, że jest to już piąte zwycięstwo w rankingu Perły Samorządu. Również w kategorii Gmina wiejska Gmina Iława nie miała konkurencji i zajęła I miejsce.

Miano Pereł Samorządu należy się tym, którzy nie tylko doskonale realizują powierzone prawem zadania - piszą organizatorzy. - Ale też w inspirujący i ambitny sposób odnoszą się do kluczowych wyzwań społecznych, środowiskowych i demograficznych, a w efekcie zapewniają lokalnym społecznościom wyjątkową jakość życia.

Nowością tej edycji był konkurs Medialna Perła Samorządu.

Wizerunek gminy staje się obecnie jednym z istotnych elementów polityki lokalnej samorządu - tłumaczyli organizatorzy. - Świadome i konsekwentne budowanie marki pozwala na zwiększenie konkurencyjności gminy, pozyskanie turystów oraz inwestorów, ale przede wszystkim kształtuje świadomość mieszkańców i wpływa na ich zadowolenie.

Gmina Iława zajęła I miejsce w kategorii Prasa Samorządowa. Kapituła doceniła miesięcznik „Życie Powiatu Iławskiego” za innowacyjny pomysł publikowania materiałów dotyczących całego regionu, sposobu dystrybucji oraz wszechstronności tematycznej gazety.

Gmina została również wyróżnienie w kategorii Kampania Komunikacyjna. Do konkursu została zgłoszona kampania „Pasja nie zna wieku”. Jej celem było przedstawienie wybitnych postaci mieszkających w gminie. W ramach projektu powstała seria filmów, które zostały opublikowane na stronach internetowych GOK-u, Urzędu Gminy oraz w social mediach.

gmina iława

i

Autor: UG Iława Ogłoszenie wyników rankingu odbyło się wirtualnie.

Którym politykiem jesteś? Ten QUIZ odpowie na wiele pytań!

Pytanie 1 z 8
Wybierz kolor:
Iga Świątek dopiero się rozpędza