wypadek ostróda

i

Autor: Straż Ostróda, kpt. Łukasz Kowalski Wypadek w okolicy miejscowości Kalbornia

Dwa śmiertelne wypadki na drogach powiatu ostródzkiego. Zginęli młodzi ludzie

2020-10-12 13:25

Na drogach powiatu ostródzkiego doszło do dwóch śmiertelnych wypadków. Pierwszy z nich miał miejsce między Bramką a Bożęcinem. Zginęła w nim nastolatka. Drugi natomiast w okolicy miejscowości Kalbornia, gdzie śmierć poniósł 21-latek. O szczegółach piszemy na ESKA Iława.

Wypadek w gminie Morąg. Nie żyje nastoletnia dziewczyna

Do wypadku w gminie Morąg doszło w piątek późnym wieczorem. Według ustaleń policji samochodem osobowym podróżowało pięcioro młodych ludzi w wieku 15-19 lat. Z nieznanych w tej chwili przyczyn samochód prowadzony przez 19-letniego kierowcę zajechał na pobocze i uderzył w drzewo. Cztery osoby opuściły samochód przed przybyciem służb ratowniczych. Niestety jedna w nim utknęła. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby wyciągnąć dziewczynę z pojazdu. Niestety okazało się, że nie żyje. Dwie inne osoby, które zostały poważnie ranne, przetransportowano do szpitala. Jedna z nich wciąż walczy o życie.

wypadek ostróda

i

Autor: KPP Ostróda Wypadek między Bramką, a Bożęcinem.

Tragiczny wypadek w miejscowości Kalbornia. Kierowca ciężarówki zmarł

Do drugiej tragedii doszło w niedzielę w okolicy miejscowości Kalbornia. Wypadek miał miejsce kilka minut przed północą. Z nieznanych na razie przyczyn ciężarówka przewożąca przęsła mostowe, przewróciła się do rowu. Pojazdem podróżował 21-letni kierowca, który został zakleszczony w kabinie pojazdu. Kiedy dotarli strażacy jeszcze żył, ale był nieprzytomny. Niestety nie udało się go uratować. Zmarł podczas akcji wydobycia go ze zniszczonej kabiny.

wypadek ostróda

i

Autor: Straż Ostróda, kpt. Łukasz Kowalski Wypadek miał miejsce kilka minut przed północą.

Światowy Dzień Ptaków. Co to za ptak? Sprawdź, czy byłbyś dobrym ornitologiem [QUIZ]

Pytanie 1 z 14
Co to za ptak? Rozpoznaj po zdjęciu
Światowy Dzień Ptaków. Co to za ptak? Sprawdź, czy byłbyś dobrym ornitologiem [QUIZ]
Marcin Wrzosek o SEKSIE przed walką, NAJMANIE i SKANDALU na gali FEN [Arena Koloseum #7]