rower las zieleń wiosna

i

Autor: Pexels - Pixabay Chcesz poczuć wiosnę między szprychami? Iławscy rowerzyści zapraszają!

Chcesz poczuć wiosnę między szprychami? Iławscy rowerzyści zapraszają!

2021-03-16 11:14

Wiosna depcze zimie po zaspach, w pogodzie trwa ostania przepychanka tych pór roku. Eska już odwołuje zimę na antenie, a iławscy rowerzyści również chcą wyciągnąć mieszkańców po zimie na ścieżki i zapraszają na oficjalne powitanie wiosny 2021!

Jeszcze nie odkurzyliście dwóch kółek po zimie? Czas najwyższy!

W tym roku kalendarzowa wiosna przyjdzie w weekend. To doskonała okazja, by wskoczyć na rowery, przewietrzyć się trochę i razem z innymi pokonać kilka kilometrów po Iławie i okolicy.

W tym roku nadzwyczaj aktywni są Iławscy Gwardziści Rowerowi, czyli Darek, Grzesiek i Mirek. Tym razem, zapraszają na Rowerowe Powitanie Wiosny. Planują pokonać trochę więcej niż ostatnio w Dniu Kobiet (10km), tym razem mają apetyt na 25 kilometrów. Ewentualnie, w razie niepogody 15 km.

Zbiórka 21 marca 2021 (niedziela) o 12:00 pod iławskim ratuszem!

rowerzyści plakat1

i

Autor: UM Iława

Nie wiesz czy dasz radę? Zrób próbę i się rozgrzej!

Jeśli będzie to wasza pierwsza przejażdżka po zimie, zalecamy rozruszać kości mniejszym dystansem.

Inna grupa rowerzystów Dwa Koła Iława również wraca do kręcenia kilometrów. Zbiórka w środy o 17:00 tradycyjnie pod Galerią Jeziorak od strony Jezioraka. Docelowo mają zamiar kręcić w środy oraz niedziele.

Wszystkie wycieczki organizowane przez rowerzystów odbywają się z zachowaniem obowiązujących zasad rygoru sanitarnego podczas pandemii koronawirusa. Poruszają się w mniejszych grupach oraz maseczkach (chyba, że przejeżdżają przez tereny gdzie nie są obowiązkowe).

dwa koła iława

i

Autor: 2 Koła Iława Dwa Koła Iława - plakat

Czy zdałabyś test na kartę rowerową?

Pytanie 1 z 10
Droga dla rowerów to:
Profesjonalny trening crossfit dla początkujących | ESKA XD - Sportekspertka #18