Zbiórka używanych rowerów dla domu dziacka zakończona sukcesem!

i

Autor: EKA Zbiórka używanych rowerów dla domu dziacka zakończona sukcesem! Tomasz Teofilak prezentuje wypełnionego rowerami BUSa

Zbiórka używanych rowerów dla domu dziacka zakończona sukcesem!

2022-01-25 20:52

Zakończyła się akcja sklepu Dwa Koła, podczas której w grudniu zbierano używane, niepotrzebne rowery. Teraz, po naprawach i odświeżeniu, trafią one do Domu Dziecka w Szymonowie.

Tomasz Teofilak, właściciel sklepu Dwa Koła który przejął tradycyjną akcję charytatywną po Biker Budzyk, mówi że dzięki niej, rowery otrzymają drugie życie.

Tym razem do dzieci trafiło około 15 rowerów, ale to już druga ich partia. Pierwsza pojechała do Brodnicy, do zaprzyjaźnionego sklepu rowerowego. Stamtąd również rowery zostały przekazane potrzebującym dzieciakom. Rowery naprawił serwisant Paweł Przyczka. - Zna się na swojej robocie, więc jesteśmy pewni, że rowery są w stu procentach zdatne do bezpiecznego użytku - mówi Tomasz.

Dodatkowo bezpieczeństwo podniosą gadżety, które organizator akcji przekazał od klubu Jeziorak Iława, Urzędu Miasta w Iławie i Iławskiego Centrum Kultury. Są to m.in. odblaski.

- To niesamowite, jak ludzie chętnie oddawali rowery. Bardzo wszystkim dziękuję - mówi Tomasz Teofilak. Zapowiada, że niedługo ruszy także z innymi akcjami.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Znasz te przysłowia o zimie? My podajemy początek, a Ty musisz dopasować zakończenie

Pytanie 1 z 15
Zima bez śniegu – ...
Podlaskie. Wyprzedzał tirem w niedozwolonym miejscu. Dostał mandat w wysokości 5 tys. zł