AZS Olsztyn na lekcjach WF w Wikielcu i Rudzienicach pod Iławą [WIDEO, ZDJĘCIA]

2022-05-24 12:44

W poniedziałek (23.05) szkoły w Wikielcu i Rudzienicach odwiedzili zawodnicy Indykpol AZS Olsztyn: Karol Jankiewicz i Szymon Jakubiszak wraz z menedżerem ds. marketingu Marcinem Zarębskim. Zawodnicy przeprowadzili w powyższych szkołach pokazowe treningi.

Wizyta była możliwa dzięki umowie jaka została zawarta z Gminą Iława w ubiegłym roku. W marcu ub. roku grupa 200 uczniów ze szkół gminnych była na meczu Plus Ligi pomiędzy Indykpol AZS Olsztyn i Trefla Gdańsk LINK. Teraz przedstawiciele AZS-u przyjechali z rewizytą.

Gości przywitał Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, który podkreślił, że cieszy się ze współpracy z klubem, dzięki której są możliwości ciekawego promowania wśród dzieci i młodzieży aktywności fizycznej. Ten aspekt podkreślał również menedżer Marcin Zarębski, który stwierdził, że klub chce popularyzować siatkówkę w naszym regionie i w ten sposób wychować w naszym województwie przyszłych zawodników Plus Ligi.

Później przyszła pora na pokazowe treningi, jaki przeprowadzili z uczniami profesjonalni siatkarze wraz ze swoim szkoleniowcem. Nie obyło się również bez autografów i wspólnych zdjęć.

QUIZ wiedzy o zdrowiu: Czy potrafisz samodzielnie zdiagnozować chorobę?

Pytanie 1 z 8
Chronicznie bolą cię mięśnie. To oznacza, że cierpisz na:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl