zakochaj się w iławiea

i

Autor: UM Iława

Zakochaj Się w Iławie, Nie Tylko Na Weekend! Nowa akcja promocyjna iławskiego ratusza!

2021-02-10 14:09

Otwierają się niektóre instytucje kultury, między innymi iławskie kino Pasja, no i mamy w ten weekend Walentynki! Wyjątkowy zbieg okoliczności w czasie wystarczył by powstała kampania promocyjna iławskiego Urzędu Miasta, która ma rozkochać w Iławie zarówno mieszkańców jak i turystów!

Turysto do Iławy nie tak daleko!

W godzinę z Gdańska i godzinę, trzydzieści minut ze Stolicy - tyle zajmuje podróż pociągiem do Iławy szybkimi kolejami. Jeśli kupicie bilet już teraz, sporo zaoszczędzicie. Iława wciąż zachwyca przyjezdnych z dużych miast spokojem i nienaruszoną naturą nad Jeziorakiem czy Iławką.

zakochaj się w iławie

i

Autor: UM Iława Zakochaj Się w Iławie, Nie Tylko Na Weekend! Nowa akcja promocyjna iławskiego ratusza!

Iława miastem dla zakochanych

Spacer po parku, nad jeziorem, rzeką a może trochę więcej ruchu? Opcji jest wiele!

Co prawda już wiemy, że niestety na ten weekend nie da się uruchomić basenu-jednej z zapowiadanych do odmrożenia obiektów rekreacji, ale będzie otwarte kino. W połączeniu z innymi atrakcjami, które zapowiada urząd miasta i jednostki oraz organizacje biorące udział w akcji "Zakochaj Się W Iławie", również mieszkańcy nie powinni się nudzić!

Już w piątek warto zabrać drugą połówkę do kina. Iławski kinoteatr „Pasja” oferuje bogaty repertuar.

To nie koniec opcji na weekend 12-14 lutego.

Zarówno w piątek 12 lutego (godz. 17:00-19:00) jak i w sobotę 13 lutego (godz.15:00-17:00) razem z Fundacją Artystyczną IzaR zapraszamy na Witrażowe Walentynki, podczas których pod czujnym okiem rękodzielników będziecie mogli wykonać swój własny witraż, który może okazać się idealnym prezentem dla ukochanej osoby.

Jeśli jednak planujecie spędzić Walentynki aktywnie, polecamy wyprawę typu Nordic Walking lub „Zakochaj się w nartach nocą”. Kurza Góra dla uczestników nocnego szaleństwa przygotowała specjalną, wyratrakowaną trasę funkcjonującą od 21:00 do północy. Poza tym dla narciarzy otwarty zostanie SkiBar, działający oczywiście w reżimie sanitarnym. Nocna jazda będzie iście romantyczna! Strefa Ognia, specjalne oświetlenie, jak i dedykowana na nocną jazdę muzyka zrobią prawdziwie walentynkowy klimat. Na lodowisku zaś będzie czekała nie lada atrakcja – sesja zdjęciowa dla zakochanych.

Kochacie zimę, a Wasze serca rozpala gorąca miłość? Dołączcie do największego i najgorętszego serca utworzonego przez Wesołe Morsy z Iławy na plaży miejskiej przy ul. Chodkiewicza 5, w niedzielę o godz.11:00. Wszak wszyscy wiedzą, że na zakochanie, najlepsze morsowanie!

A może by tak rowerkiem przez śnieżne zaspy? Nic tak nie scala miłości, jak wsparcie Ukochanej podczas zimowej wyprawy- Rowerowe Love. Po miłosnych zakątkach Iławy oprowadzi Was przewodnik miejski Dariusz Paczkowski. Chętnych zapraszamy w niedzielę o 12:00 na plac przed Ratuszem Miejskim.

Jeśli jednak zamierzacie spędzić weekend w objęciach Walentynki w zaciszu hotelowego pokoju, zapraszamy na facebookowy spacer Informacji Turystycznej, który ukaże się w piątek o godz. 18:00. Do tego skorzystajcie z naszej grupy na facebooku Iława na wynos i zamówcie coś z walentynkowej oferty lokalnych restauracji.

Jeśli macie pytania lub wątpliwości, nie zwlekajcie, bowiem czasu pozostało niewiele. Dzwońcie (tel. 89 648 58 00), piszcie [email protected] lub odwiedzajcie social media. Informacja Turystyczna w Iławie zrobi wszystko, aby ten weekend był dla Was niezapomniany.

zakochaj się w iławie2

i

Autor: UM Iława
Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko