iława z powietrza

i

Autor: Iławskie Centrum Kultury Iławskie Centrum Kultury: Kogo chcecie na Dni Iławy 2021?

Iławskie Centrum Kultury: Kogo chcecie na Dni Iławy 2021?

2021-02-04 13:13

Po kosmicznym roku 2020, w którym większość imprez z powodu ogłoszonej pandemii została odwołana, jest szansa na imprezy masowe w 2021 i organizację między innymi Dni Iławy 2021. Iławskie Centrum Kultury pyta mieszkańców o zdanie w kwestii artystów.

W minionych latach na Dniach Iławy gościli już tacy muzyczni artyści jak:

Urszula, Papa D, Vavamuffin
, Patrycja Markowska, The Postman, Leszcze, Ray Wilson, Sylwia Grzeszczak, Wilki, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Beata i Bajm, Electric Light Orchestra, Anna Wyszkoni, Golec „uOrkiestra”.

W 2020 miały pojawić się kolejni piosenkarze, również w ramach współorganizowanej z miastem przy okazji Dni Iławy trasy koncertowej Letnia Scena Eski, niestety nastała pandemia i w ostatniej chwili trasy koncertowe odwołano.

Teraz Iławskie Centrum Kultury przygotowuje się do sezonu letniego, podczas którego jest szansa na organizowanie imprez, choć zapewne nadal w zwiększonym rygorze sanitarnym. ICK zadaje więc pytanie jakich artystów mieszkańcy oczekują:

- Jakiego artystę, jaką artystkę lub zespół usłyszelibyście chętnie podczas Dni Iławy 2021, które odbędą się 11 lipca? Prosimy o wpisywanie w KOMENTARZACH Waszych sugestii. Nie liczy się gatunek muzyczny, wszystkie opcje weźmiemy pod uwagę (oczywiście w granicach rozsądku). UWAGA, nie możemy dać Wam zapewnienia, że spełnimy wszystkie marzenia, ale będziemy wdzięczni za podzielenie się swoimi sugestiami. informują organizatorzy.

Swoje propozycje możecie zgłaszać w linku pod TYM postem

Sonda
Letnia Scena Eski w ramach Dni Iławy 2018
Olsztyn. Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym