Zakazany Owoc-banner

i

Autor: mat organizatora

Zakazany Owoc, czyli kolejne przygody Antoniego. Premiera w poniedziałek! [AUDIO]

2020-08-27 12:45

Długo wyczekiwany owoc pracy reżysera z Lubawy i aktorów z Iławy. Zakazany Owoc, kolejne przygody Antoniego, do obejrzenia premierowo w ostatni dzień sierpnia!

O filmie pisaliśmy już nie raz. Teraz gdy produkcja jest już gotowa, a od premiery dzielą nas dni i godziny, rozmawiamy z reżyserem - Rafałem Mazurowskim (Niezależna Grupa Filmowa Champion TV) oraz jednym z aktorów - Marcinem Zającem (Iławska Grupa Aktorska).

- Trailer, który można zobaczyć i który zapowiada film może widza nieco zmylić, bo został zmontowany w sposób dramatyczny, w filmie natomiast jest tyle zabawnych sytuacji, że można go zaliczyć do komedii, są nawet wątki paranormalne. Jak już we wcześniejszych rozmowach wspominaliśmy, to nie jest produkcja profesjonalna, tylko amatorska, co oczywiście nie oznacza, że byle jaka. W tej części przygód Antoniego nie ma efektów specjalnych, scen erotycznych, udziału kaskaderów, jest natomiast kilka trików montażowych jak np. moja gra na ekranie w jednym czasie dwóch postaci, zabieg ten może być znany widzom np. z serialu Ranczo - mówi Rafał Mazurowski, reżyser. 

Więcej dowiecie się z rozmowy Arka Dzierżawskiego z reżyserem i aktorem:

Posłuchaj tuż przed premierą: O filmie Zakazany Owoc - Rafał Mazurowski i Marcin Zając

Jeśli nie widzieliście poprzednich trzech części przygód Antoniego, obecnie właściciela fabryki produkującej rzecz niezwykle potrzebną (jak pokazała pandemia) - papier toaletowy, możecie nadrobić fabułę, oglądając wcześniejsze produkcje w Internecie.

Przed seansem zostanie wyemitowany też kilkunastominutowy prolog wprowadzający widza w świat Tajemniczych Historii.

Premiera filmu pt. "ZAKAZANY OWOC" odbędzie się 31 sierpnia o 18:00 w iławskim kinoteatrze.Bezpłatne wejściówki można odbierać w biurze Iławskiego Centrum Kultury od g.7:30 do g.15:30 ilość ich jest ograniczona.

Potem film będzie można zobaczyć jeszcze w Suskim Ośrodku Kultury (18 września o 18:00), w lubawskim kinie Pokój, a na końcu trafi również na kanał Youtube Championa TV, jak poprzednie części serii.

Zakazany Owoc-plakat

i

Autor: Rafał Mazurowski

"Uwielbiam zapach napalmu o poranku" - czy znacie słynne cytaty filmowe? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Z jakiego filmu pochodzi cytat "uwielbiam zapach napalmu o poranku"?
Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!