zakazany owoc

i

Autor: Youtube

Zakazany owoc doczekał się trailera. Film powstawał w Iławie i Lubawie

2020-07-16 15:06

Cały film ma być do zobaczenia na platformie Youtube na przełomie sierpnia i września. Reżyserem jest Rafał Mazurowski z Lubawy, na co dzień znany jako trener sportów walki.

Zakazany owoc to amatorska produkcja filmowa, tworzona przez pasjonatów kina. Wiele scen do tego filmu zostało nakręconych w Iławie. Reżyser zaprosił też do współpracy członków Iławskiej Grupy Aktorskiej.

- Ta produkcja to ciąg dalszy takiej serii Tajemnicze Historie Antoniego - mówi Rafał Mazurowski. To postać, która ma swój świat, teraz okazuje się, że ma brata bliźniaka, na dodatek księdza. Film "Zakazany Owoc" podobnie jak poprzednie produkcje, ma przesłanie. Żeby nie zdradzić treści i zaciekawić, powiem tylko, że jest to raczej komedia, a morałem jest wybaczanie. O tym, że wszyscy w sumie jesteśmy grzesznikami i powinniśmy przede wszystkim sami się do tego przyznać, zaakceptować to, ale też potrafić wybaczać błędy innym.

Nam nie pozostaje nic innego jak zaprosić do obejrzenia zwiastuna filmu.

Jak długo przetrwałbyś jako bohater horroru?

Pytanie 1 z 10
Pukasz do drzwi mieszkania swojej drugiej połówki, ale okazuje się, że drzwi są otwarte, a w domu nikt nie odpowiada. Co robisz?
Opowieść o ostatnim procesie czarownic w Polsce