Brzozów: Komisariat policji w płomieniach! Mężczyzna użył koktajlu Mołotowa

i

Autor: pixabay.com Brzozów: Komisariat policji w płomieniach! Mężczyzna użył koktajlu Mołotowa

Zabójstwo strażaka z OSP Susz. Policja zatrzymała podejrzanego. To brat zamordowanego

2021-09-20 11:21

Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 55-letniego mieszkańca Susza (powiat iławski). To brat zamordowanego. Znaleziono także prawdopodobne narzędzie zbrodni - podała PAP w poniedziałek rzeczniczka iławskiej policji Joanna Kwiatkowska.

W sobotę wieczorem (18 września) policja została powiadomiona o tym, że w jednym z mieszkań na terenie Susza znaleziono mężczyznę z ranami głowy. Policjanci i ratownicy pogotowia ratunkowego pojechali na miejsce, gdzie potwierdzili zgon mężczyzny.

- Policjanci pod nadzorem prokuratora wciąż ustalają okoliczności i przyczyny śmierci 55-latka. Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o dokonanie zabójstwa. Z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że to sprawca. Znaleziono także prawdopodobne narzędzie zbrodni - powiedziała st. asp. Joanna Kwiatkowska.

Zamordowany 55-latek był strażakiem OSP w Suszu. Jak podała OSP w Suszu, do 2007 roku pełnił funkcję kierowcy, bardzo często będąc na pierwszej linii działań ratowniczych. Za ratowanie topiącego się mężczyzny w 2006 roku na jeziorze suskim został odznaczony Brązowym Medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa. Więcej przeczytasz także w artykule: Susz. Strażak OSP zamordowany w domu. Policja zatrzymała dwie osoby

(PAP)

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!