wojt

i

Autor: UG Iława

Wójt Gminy Iława Najlepszym z Najlepszych

2022-04-29 13:38

W czwartek, 28 kwietnia br. zostały przyznane Laury „Najlepszym z Najlepszych”. Wyróżnienia są przyznawane przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego już od 19. lat.

Laury „Najlepszym z Najlepszych” stworzono z myślą, by uhonorować tych mieszkańców Warmii i Mazur, którzy osiągają sukcesy na arenie ogólnopolskiej i szerszej, europejskiej i światowej. Podczas uroczystej gali przyznano Laury za osiągnięcia w 2021 roku. W dziesięciu kategoriach wybrano 29 laureatów. Wyróżnienie w kategorii „Osobowość” otrzymał Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Kapituła konkursu doceniła jego działalność jako samorządowca na płaszczyznach inwestycyjnej, proekologicznej, edukacyjnej, społecznej, na rzecz seniorów oraz sportowej.

 - Naszych laureatów, niezależnie od dziedziny, wyróżnia przede wszystkim odwaga, determinacja i świadomość własnej wartości - mówi marszałek Gustaw Marek Brzezin. - Wiara w to, że czymkolwiek się zajmują, robią to najlepiej, jak potrafią i jest to godne pokazania światu. Swoje talenty wykorzystują tak, że wyróżniają się w kraju, Europie i na świecie. Często realizują pomysły, na które nikt wcześniej nie wpadł. Robią coś po raz pierwszy w historii. Taki rodzaj pewności siebie – pozbawiony pychy, ale oparty na rzetelnej pracy i doskonaleniu - szczególnie cieszy gospodarzy województwa. To dla nas obietnica rozwoju i pomyślności. Mamy w was godnych zaufania współpracowników w dziele budowania dobrobytu Warmii i Mazur.

Najlepsze hity na maj 2022 - te piosenki umilą wiosnę!

QUIZ. Pamiętasz serial "Beverly Hills 90210"? Małe szanse na 10/10!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwiejszego. Jakim samochodem jeździł Dylan?