W Ostródzie odbyły się Mistrzostwa WOT w piłce siatkowej

2022-11-02 7:13

Od 28 do 30 października na hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji trwały Mistrzostwa WOT w piłce siatkowej.

Była to czwarta edycja tego wydarzenia w historii WOT, a już druga rozgrywana na Warmii i Mazurach. Gospodarzem i współorganizatorem Mistrzostw była 4.Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej. Głównym organizatorem Mistrzostw WOT w piłkę siatkowa był Pion Szkolenia DWOT. W zmaganiach udział wzięło 16 drużyn z brygad WOT z całej Polski, a także drużyna z Centrum Szkolenia WOT.

Niepokonana okazała się reprezentacja z 12. Wielkopolskiej Brygady OT, która zwyciężyła Puchar Dowódcy WOT. Tuż za nią na podium z drugim miejscem uplasowała się 14. Zachodniopomorska Brygada OT. 3 miejsce wywalczyła reprezentacja Terytorialsów z 4 W-MBOT z Olsztyna.

Mistrzostwa przebiegały w zdrowym duchu rywalizacji, zespoły reprezentowały bardzo wysoki poziom gry. Kibice zebrani na trybunach z ogromnymi emocjami śledzili akcje na boisku. Zawody sportowe są świetną okazją do wykazania się współpracą zespołową i zgraniem, a do tego promują zdrowy tryb życia i motywują żołnierzy do utrzymywania wysokiej sprawności fizycznej.

QUIZ. Jak dobrze znasz związki frazeologiczne w języku polskim?

Pytanie 1 z 12
Na początek coś łatwego. Jeśli coś jest naszym słabym punktem, to mówimy, że to nasza:
AC/DC - najpopularniejsze numery legendy rocka / Eska ROCK

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl