szlaban drogowy

i

Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

remonty dróg

Utrudnienia na drogach pod Iławą

2023-10-30 8:28

Powiatowy Zarząd Dróg w Iławie informuję, że trwają prace na wielu odcinkach. Niektóre wchodzą w nowy etap prac. Sprawdźcie gdzie trzeba uważać, a gdzie nie przejedziecie.

Jak informuje PZD Iława, na odcinku Makowo – Kaletka wydłużą się do końca listopada. Wskazany odcinek drogi powiatowej nr 1329N nadal pozostanie zamknięty i obowiązują wyznaczone objazdy zgodnie z obowiązującą organizacją ruchu na czas robót budowlanych.

Na odcinku drogi powiatowej nr 1210N Segnowy – Stradomno – Wikielec nadal trwają prace nad realizacją inwestycji pn.: Przebudowa drogi powiatowej Nr 1210N Segnowy – Stradomno – Wikielec.

W dniach 3 i 6 listopada 2023 r. odcinek drogi od skrzyżowania z drogą krajową nr 16 zostanie całkowicie zamknięty i wyłączony z ruchu. Z uwagi na zmienne warunki pogodowe termin może ulec zmianie. Należy stosować się do wyznaczonych objazdów.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w swojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: ilawa@eska.pl

Trendy we wnętrzach – jesień 2023!

Dopasujesz kod pocztowy do miasta na Warmii i Mazurach? Trudny quiz dla prawdziwych znawców

Pytanie 1 z 10
Kod pocztowy 11-500 należy do miasta: