To ich ostatni mecz w Iławie

2022-04-22 13:26

W pojedynku o 5. miejsce na zakończenie sezonu, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zmierzą się z Asseco Resovią Rzeszów. Rywalizacja rozpocznie się w Iławie w niedzielę, 24 kwietnia o godz. 14:45 - to ostatni mecz sezonu w Iławie.

o dzielnej i heroicznej walce w I rundzie fazy play-off z PGE Skrą Bełchatów, akademicy z Kortowa musieli uznać wyższość rywali po trzech, emocjonujących spotkaniach (bełchatowianie wygrali 2:1, a wynik ostatniego spotkania rozstrzygnął się dopiero po pięciosetowej batalii). Zawodnikom prowadzonym przez trenera Javiera Webera pozostała rywalizacja o 5. miejsce na zakończenie sezonu. Rywalem Indykpolu AZS Olsztyn będzie Asseco Resovia Rzeszów.

Rywalizacja o 5. miejsce na zakończenie sezonu toczy się do dwóch zwycięstw, z ewentualnym "złotym setem" (do 15 punktów), przy remisie 1:1 w drugim meczu. Pierwszy mecz odbędzie się w niedzielę, 24 kwietnia o godz. 14:45 w hali przy Małym Jezioraku w Iławie. Rewanżowy pojedynek w Rzeszowie, a zarazem ostatni mecz Indykpolu AZS Olsztyn w sezonie 2021/2022, został zaplanowany na środę, 27 kwietnia o godz. 17:30.

Express Biedrzyckiej - gen. Mieczysław Bieniek: Putin to paranoik na sterydach

QUIZ. Kultowe polskie seriale z lat 90. Ile z nich pamiętasz? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 15
Jak nazywał się lek, nad którym pracowali bohaterowie pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie"?
Quiz