Start sprzedaży biletów na kolejny mecz AZS Olsztyn w Iławie

i

Autor: AZS Olsztyn

Start sprzedaży biletów na kolejny mecz AZS Olsztyn w Iławie

2021-10-06 9:25

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn będą chcieli odnieść pierwsze, domowe zwycięstwo w tym sezonie. Akademików z Kortowa czeka jednak trudne wyzwanie - rywalem będzie drużyna Aluron CMC Warty Zawiercie.

Po niezbyt udanej inauguracji sezonu (siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w pierwszym meczu PlusLigi 2021/2022, ulegli Asseco Resovii Rzeszów 0:3), teraz przed nimi dwa mecze wyjazdowe:

  • PGE Skra Bełchatów VS Indykpol AZS Olsztyn 10 października 2021 g. 17:30, Hala Energia
  • Ślepsk Malow Suwałki VS Indykpol AZS Olsztyn 17 października 2021 g. 20:30, Suwałki Arena

Po nich, kolejny mecz w Iławie, czyli w tym sezonie, to dla AZS-u "u siebie".

  • Indykpol AZS Olsztyn VS Aluron CMC Warta Zawiercie 24 października 2021 g. 17:30, Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji

Który z atakujących zdobędzie więcej punktów - Karol Butryn czy Dawid Konarski? Kto wygra rywalizację na pozycji libero - Jędrzej Gruszczyński czy Michał Żurek?

Młodość Mateusza Poręby na środku czy doświadczenie Miłosza Zniszczoła? Który z trenerów zwycięży - Marco Bonitta czy Igor Kolaković? Zapowiadają się znowu niesamowite emocje na boisku, ale także na trybunach - to będzie ciekawe starcie, którego nie możecie przegapić!

W związku z tym, że na pierwszy mecz bilety rozeszły się jak ciepłe bułeczki i hala wypełniona była do ostatniego krzesełka, teraz już, z wyprzedzeniem wystartowała sprzedaż biletów.

Bilety w cenie 30 i 20 złotych (ulgowe) do nabycia wyłącznie online.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Czy znasz ceny polskich produktów

Pytanie 1 z 5
Ile kosztuje chleb?
Spróbowaliśmy słynnego precla Roberta Lewandowskiego
azs bilety ilawa2

i

Autor: AZS Olsztyn