Śmiertelny wypadek w Rudzienicach na DK nr 16

2022-02-23 10:00

Kilka minut po godzinie 15-tej we wtorek (22.02) do dyżurnego iławskiej straży wpłynęło zgłoszenie z informacją, że na drodze krajowej nr 16 na wysokości miejscowości Rudzienice doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Ze zgłoszenia wynikało, jedna z osób poszkodowanych pozostaje zakleszczona w pojeździe. Na miejscu strażacy ustalili, że biorącymi udział w zdarzeniu samochodami podróżowały 3 osoby. Kierujący jednym z pojazdów młody mężczyzna sam wydostał się z pojazdu i mimo uszkodzeń auta i nie uskarżał się na żadne dolegliwości.

Strażacy przystąpili do wykonania dostępu do najbardziej poszkodowanego w tym wypadku mężczyzny. Przy użyciu narzędzi hydraulicznym w asyście ratowników medyczny poszkodowany ewakuowany został z pojazdu i przekazany zespołowi ZRM, który przetransportował rannego do iławskiego szpitala.

Kierowca nie przeżył

Jak ustalili policjanci. 67-latek kierujący dacią nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu audi.

Doszło do bocznego zderzenia pojazdów, niestety kierujący dacią zmarł niedługo po wypadku w szpitalu - powiedziała nam Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy iławskiej policji.

Policja teraz ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Dosłownie czy w przenośni? Co znaczą te wyrażenia? Uważajcie, by "nie dać plamy"!

Pytanie 1 z 15
Co to znaczy "drzeć z kimś koty"?
Tragedia w rzeszowskim więzieniu. Nie żyje 39-letnia psycholog