spalony dom Szeplerzyzna

i

Autor: materiały organizatora

Ruszyła zbiórka na pogorzelców z Szeplerzyzny

2022-12-16 13:47

Ruszyła zbiórka pieniędzy zorganizowana przez Gminę Iława oraz Stowarzyszenie "Przystań" w Iławie na rzecz 6 rodzin z Szeplerzyzny, które tydzień temu w wyniku pożaru straciły dobytek swojego życia.

W wyniku pożaru domu wielorodzinnego w Szeplerzyźnie (gm. Iława) straciło dach nad głową 6 rodzin - łącznie 13 osób. Są wśród nich rodzina z niepełnosprawnym dzieckiem, rodzina, w której jest niespełna 2-letnie dziecko oraz seniorzy. Budynek, w którym zamieszkiwali, niestety nie był ubezpieczony.

Dobrą wiadomością jest to, że dom nadaje się do odbudowy. Dlatego też Gmina Iława i Stowarzyszenie „Przystań” z Iławy ogłaszają tę właśnie zbiórkę pieniędzy. Bardzo prosimy o wpłaty i udostępnianie zbiórki wszystkim ludziom dobrej woli. Szacujemy, że na ten cel potrzeba ok. 1 mln zł - mówią organizatorzy zbiórki

Cieszy, że pomóc pogorzelcom chce wiele osób indywidualnych, przedsiębiorców i lokalny samorząd. Są również osoby i firmy, które deklarują pomoc przy odbudowie poprzez bezpłatne wykonanie części prac. Razem możemy pomóc pogorzelcom z Szeplerzyzny.

Zbiórka twa na portalu Pomagam.pl

NAJLEPSZE GRY 2023, ELEKTRYCZNE POTWORY, FORMA NA LATO I KONCERTY 2023 | ESKA XD #064

QUIZ: Świąteczne potrawy 2023. Znasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 17
Tradycyjne świąteczne ciasteczka to:

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!