Rudzienice: Ci mężczyźni napadli na stację paliw! Poznajesz któregoś? [WIDEO, ZDJĘCIA]

2022-02-04 7:21

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie publikują wizerunek mężczyzn, którzy dokonali rozboju na stacji benzynowej w Rudzienicach. Organy ścigania proszą o pomoc w ich odnalezieniu. Osobom, które posiadają informację o miejscu pobytu sprawców przestępstwa gwarantują anonimowość.

Do zdarzenia doszło w dniu 22 stycznia 2022 r., w Rudzienicach (gmina Iława). Funkcjonariusze około godz. 23:30 otrzymali informację o kradzieży pieniędzy na stacji paliw.

Mundurowi ustalili, że dwóch zamaskowanych sprawców weszło na teren stacji benzynowej i pod groźbą użycia przedmiotu przypominającego broń zażądali od pokrzywdzonych wydania pieniędzy. Pracownicy stacji wykonali polecenie, a sprawcy oddalili się w nieznanym kierunku. 

Funkcjonariusze zajmujący się wyjaśnieniem okoliczności rozboju przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady w tym zapis z monitoringu.  

Wszystkie osoby, które rozpoznają przedstawionych mężczyzn, widzieli ich, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat sprawców proszeni są o  kontakt z prowadzącym postępowanie osobisty lub telefoniczny pod numerem 47 73 262 32, sekretariat 47 73 262 72. Wszystkie informacje, nawet te anonimowe zostaną na pewno sprawdzone przez funkcjonariuszy iławskiej komendy policji.

Osobom, które posiadają informację o miejscu pobytu sprawców rozboju policja gwarantuje anonimowość.

Na nagraniu zostało zarejestrowane jak sprawcy wchodzą, a następnie opuszczają stację paliw.

Rudzienice: Ci mężczyźni napadli na stację paliw! Poznajesz któregoś?

QUIZ. Karnawałowy quiz muzyczny. Mega hity, ale pytania mogą mocno cię zaskoczyć

Pytanie 1 z 12
Skąd pochodzi zespół Boney M?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl