Rowerzyści najechali Szymbark. Kolejna wycieczka Iławskiej Gwardii Rowerowej [AUDIO]

2021-04-12 12:52

Tym razem prawie 30 osób ruszyło w reżimie sanitarnym z Iławy do Szymbarku. Z każdą wyprawą ilość rowerzystów się zwiększa, a IGR już zaplanowała kolejne trasy!

Iławska Gwardia Rowerowa , czyli Darek, Grzegorz i Mirek zabrali mieszkańców na kolejną przejażdżkę. Tym razem trasa około trzydziestokilometrowa do zamku w Szymbarku. Tam pierwotnie rowerzyści mieli wejść do specjalnej świetlicy z pamiątkami, niestety tym razem się nie udało.

Zamek (nie krzyżacki jak wielokrotnie podkreślał Darek) był jedynie miłym gratisem na trasie, bo większość uczestników jechała uśmiechnięta ciesząc się towarzystwem, pogodą i świeżym powietrzem. Jak podkreślali ruchu i wolności w czasie pandemii, właśnie tego brakuje najbardziej, a wycieczki w reżimie to zapewniają.

Zresztą posłuchajcie jak było, na starcie wyprawy tradycyjnie zjawił się nasz reporter Wiesiek:

Posłuchaj jak było: Iławska Gwardia Rowerowa i mieszkańcy przed wycieczką do Szymbarka

Iławska Gwardia Rowerowa zapowiada minimum jedną wycieczkę w miesiącu. Najbliższa odbędzie się prawdopodobnie 1 maja. Szczegółów wypatrujcie na fp Darka Paczkowskiego lub klubu 2 Koła Iława, który przypominamy pokonuje rekreacyjne, rodzinne dystanse w każdą środę.

Od teraz zbiórka o 18:00 pod Galerią Jeziorak, trasa wybierana jest spontanicznie i w zależności od tego kto się zjawi.

Sonda
Pogoda w Polsce - jaką temperaturę lubisz najbardziej?
Wysadzali bankomaty w pięciu województwach