samochody rajd miasto

i

Autor: jose carlos cavaleiro - Pixabay Pierwszy Iławski Rajd Samochodowy JEZIORAK - Razem dla Autyzmu

Rajd samochodowy w Iławie. Autobusy i utrudnienia bliżej centrum

2021-06-30 10:18

Iławski Rajd Samochodowy "JEZIORAK" - Razem dla Autyzmu odbędzie się 4 lipca. Pisaliśmy już o tej imprezie i o utrudnieniach niedaleko iławskiego Starostwa, ale zmiany organizacji ruchu oraz przebiegu linii autobusowych w czasie tej imprezy dotyczą również innych iławskich ulic.

W związku z organizacją Iławskiego Rajdu Samochodowego "JEZIORAK" - Razem dla Autyzmu Iława 2021. W niedzielę, (4 lipca 2021) nastąpi całkowite zamknięcie parkingu przy ul. Kopernika przy siedzibie Sądu Rejonowego.

Na terenie parkingu odbywać się będą pokazy służb mundurowych. Organizatorzy proszą o stosowanie się do oznakowania.

W godzinach 9:00-18:00 nastąpi zamknięcie ruchu na ulicy Kopernika, Sobieskiego (od ronda na Kopernika do ronda na Kr. Jadwigi) oraz Kr. Jadwigi (do skrzyżowania z ul. Niepodległości), a także parkingu przy targowisku.

Dodatkowo, w związku z planowanym zamknięciem ul. Królowej Jadwigi w trakcie rajdu, autobusy będą jeździły ulicami Smolki, Skłodowskiej-Curie, Wiejska,Kwidzyńską, Biskupską i Niepodległości. Informacje dla pasażerów znajdą się w autobusach, na przystankach oraz na stronie ZKM Iława.

Iławski Rajd Samochodowy "JEZIORAK" - Razem dla Autyzmu

LUBAWSKI KLUB RAJDOWY, pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Iława, zaprasza wszystkich na pierwszy, Iławski Rajd Samochodowy "JEZIORAK" Razem Dla Autyzmu!

Impreza jest aktem wsparcia i solidarności z osobami żyjącymi ze spektrum autyzmu oraz ich rodzinami! Jest wielkim "JESTEŚMY Z WAMI" kierowanym do wszystkich autystyków i osób które wspierają je w codziennym życiu!

Oprócz samych wyścigów przewidziane są inne atrakcje jak pokazy służb ratunkowych naszego powiatu. Zostanie ogłoszony również konkurs którego zwycięzcy z wysokości kilkudziesięciu metrów, z strażackiego kosza będą mogli podziwiać panoramę Iławy.

Rajd przewiduje dwa asfaltowe OS w centrum malowniczej Iławy, dwa widowiskowe sprinty!

utrudnienia rajd samochodowy iława

i

Autor: UM Iława
rajd jeziorak mapka3

i

Autor: UM Iława

PSYCHOTEST. Kim byłeś w poprzednim wcieleniu?

Pytanie 1 z 7
Inni mówią Ci, że jesteś z innej epoki i czasem nie odnajdujesz się w rzeczywistości?
Mały bocian Radzio nie chce być jak jego rodzice