butelka picie

i

Autor: Kasjan Farbisz - Pixabay Podczas wspólnej libacji złamał kobiecie nogę i szczękę

Podczas wspólnej libacji pobił kijem kobietę. Złamał nogę i szczękę

2021-12-17 12:33

O tymczasowym aresztowaniu zadecydował Sąd Rejonowy w Iławie wobec 40 – latka. Mężczyzna pobił kobietę, z którą wcześniej spożywał alkohol.

Iławscy policjanci wydziału kryminalnego w trakcie czynności służbowych ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Iławy doszło do pobicia. Okazało się, że sprawca drewnianym kijem uderzał kobietę po całym ciele, bił ją również rękoma.

Kobieta została przetransportowana do szpitala gdzie jak się okazało doznała poważnych obrażeń całego ciała. Mieszkanka Iławy ma złamaną nogę, złamany nos oraz szczękę. Okazało się, że sprawcą znany jest z wcześniejszych interwencji 40 – latek.

Mundurowi zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnej celi. Na podstawie zgromadzonych materiałów policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut a sąd zastosował, wobec mieszkańca Iławy tymczasowy areszt. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu.

Kodeks karny za uszkodzenie ciała w warunkach tzw. „recydywy” przewiduje karę do 7 i pół roku pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Lotnisko Chopina - w tłumie i ścisku czekali na test

Kolejny szalony tydzień. Czy to pamiętasz?

Pytanie 1 z 10
Super Biznes zachęca do wysyłania listów do Komisji Europejskiej. W jakiej sprawie?