kobieta z nożem

i

Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

Partnerka ugodziła go nożem, przyszedł w tym stanie do iławskiej komendy policji

2023-01-02 11:15

57 – latka kuchennym nożem zraniła swojego partnera. Teraz kobieta będzie musiała stawiać się w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie

W sobotę (31.12.2022 r.) do Komendy Powiatowej Policji w Iławie przyszedł mężczyzna. Oświadczył on, że jego partnerka ugodziła go nożem w klatkę piersiową.

Do jednostki natychmiast został wezwany zespół karetki pogotowia, który przetransportował mężczyznę do szpitala. Okazało się, że pokrzywdzony został poważnie zraniony.

Funkcjonariusze pojechali do domu mężczyzny, gdzie zatrzymali jego partnerkę i osadzili w policyjnej celi. W trakcie dalszych czynności grupa dochodzeniowo - śledcza wykonała oględziny i zabezpieczyła ślady oraz kuchenny nóż, którym prawdopodobnie doszło do zranienia. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzut mieszkance Iławy.

Prokurator na wniosek funkcjonariuszy zastosował wobec 57 - latki policyjny dozór. Kobieta będzie musiała w ramach zastosowanego środka zapobiegawczego, dwa razy w tygodniu stawiać się w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie.

Ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego, musi opuścić wspólnie zajmowane mieszkanie oraz nie może wyjechać z kraju.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Tajemnicze zaginięcie Miłki. Kochanka Piotrka zginie z rąk Ewy?

QUIZ. Sprawdź, co wiesz o potrawach z Polski i innych krajów!

Pytanie 1 z 12
Jaką mąkę dodaje się do klusek śląskich?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!