Obłowili się w ryby z Jezioraka, a nawet nagrody [ZDJĘCIA]

2021-10-01 11:56

W niedzielę, 26 września na Małym Jezioraku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w Wędkarstwie Spławikowym 2021. Impreza była objęta Patronatem Wójta Gminy Iława i Nadleśnictwa Iława.

W zawodach wzięło udział 30 wędkarzy, czyli limit zapisów został wyczerpany. Zawodnicy rozpoczęli wędkowanie rano.

Po kilku godzinach wędkowania sędziowie zważyli złowione ryby i spisali wyniki. Następnie odbyło się oficjalne zakończenie imprezy.

Zwycięzcą zawodów został Piotr Michalski z Olsztyna, II miejsce zajął Marek Mazurowski z gminy Lubawa, a III miejscem musiał się zadowolić Łukasz Laskowski również z gminy Lubawa.

Zwycięzcy zawodów otrzymali okolicznościowe statuetki oraz nagrody, które zostały wręczone przez Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego, Sekretarza Zarządu Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS Marka Jaczuna oraz przedstawiciela Nadleśnictwa Iława Przemysława Pierunka. Statuetki oraz nagrody zostały ufundowane przez Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenia LZS.

Sonda
Czy sprawdzasz pochodzenie ryby przed jej zakupem?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Smolasty w ESKA Live - piosenka Duże oczy NA ŻYWO