jazz 2020 iława

i

Autor: Iławskie Centrum Kultury

Nie będzie festiwalu Złota Tarka, ale i tak dadzą jazzu... w innej formie

2020-06-18 15:12

Koronawirus pokrzyżował plany wielu organizatorom imprez masowych. W tym roku swój wielki, 50. jubileusz miał obchodzić Festiwal Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „Złota Tarka”, zamiast niego jednak odbędzie się inne wydarzenie.

Organizator na razie nie zdradza zbyt wielu szczegółów, dopóki cały program nie będzie dopracowany, ale na ich stronie czytamy tak:

- Bardzo nam smutno z tego powodu, ale w tym roku nie odbędzie się 50. Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „Złota Tarka”. W związku z wytycznymi od rządu i MKiDN zostaliśmy zmuszeni przenieść festiwal na rok 2021. Jednak mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość i już teraz gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w Preludium do 50. Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „Złota Tarka”.

Wydarzenie odbędzie się w dniach: 7, 8, 9 sierpnia 2020 r. związane z miejscem są dogrywane.

Program został opracowany w porozumieniu z dyrektorem artystycznym, Grzegorzem Piotrowskim. Wiadomo już, że wydarzenie otworzy Młodzieżowa Orkiestra Dęta pod batutą Michała Kowalewskiego. Niebawem poznamy kolejne gwiazdy, które pojawią się na scenie.

jazz 2020 iława plakat

i

Autor: Iławskie Centrum Kultury

Większe czy mniejsze? To sprawdzian nie tylko na wiedzę, ale intuicję!

Pytanie 1 z 20
Który kraj ma większą powierzchnię?
Muzeum Neonów w Warszawie