maja ostróda

i

Autor: arch. rodzinne

Mała Maja z Ostródy potrzebuje naszej pomocy. Jej rodzice walczą z szpitalem

2020-12-17 13:40

Maja ma porażenie dziecięce mózgowe 4-kończynowe, nie chodzi, nie siedzi. Wymaga stałej opieki 24h na dobę. Musi mieć regularną rehabilitację i przyjmować leki, co jest niestety kosztowne.

Potrzebujemy pomocy dla naszej kochanej córeczki Maji, która ma 3,5roku - pisze mama dziewczynki. - Uczęszcza do specjalistycznego przedszkola w Ostródzie. Musi mieć regularną rehabilitację i przyjmować leki ,co jest niestety kosztowne ale staramy sobie radzić z wydatkami. Jest cudownym i uśmiechniętym dzieckiem, a każdy jej wyczyn jest naszym sukcesem.

Rodzicie Maji potrzebują funduszy nie tylko by zadbać o dziewczynkę. Walczą także o odszkodowanie od szpitala. - Córka urodziła się za granicą i staramy się uzbierać pieniądze na tłumaczenie papierów ,których jest bardzo dużo ,a są one niezbędne aby walczyć o odszkodowanie, które jej się należy, gdyż jej niepełnosprawność wynika z błędów i zaniedbań lekarzy przy porodzie. - kontynuuje mama Maji. - Chcemy pozwać szpital i lekarzy ,przez których mamy niepełnosprawne dziecko do końca życia. Chcemy walczyć dla naszej córki aby miała lepsze życie i dobrą opiekę i rehabilitację.

Każdy kto chce pomóc może wpłacić dowolną kwotę na internetowej zbiórce.

Istnieje też specjalna gruba na facebooku, gdzie ludzie dobrej woli wystawiają rzeczy na licytację.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Najsłynniejsze budowle świata. Znasz ich lokalizacje?

Pytanie 1 z 20
Empire State Building, to wieżowiec, który oficjalnie otwarto w 1931 roku. Budynek po dziś jest niekwestionowanym symbolem:
Tak prezentuje się Grażyna Torbicka. Nie uwierzysz ile ma lat