książka lubawa

i

Autor: arch. prywatne

Lubawianka napisała książkę, która poprawi wam humor. Posłuchaj wywiadu!

2021-02-03 13:53

Oddech Świata to pisarski debiut Iwony Górskiej z Lubawy. Książka właśnie miała swoją premierę. W środku znajdziecie rymowane humoreski.

Książka Oddech Świata ukazała się w w niewielkim nakładzie dzięki wydawnictwu Sorus. W środku znajdziecie także ilustracje wykonane przez lubawiankę. Książkę możecie zamówić bezpośrednio od autorki. W Iławie znajdziecie ją także w Lokalnej Informacji Turystycznej.

– To są rymowane wiersze - mówi autorka Iwona Górska z Lubawy. - Ja opisuję świat w dość humorystyczny sposób. Nie tylko ten wokół nas, ale i ten duchowy. Poruszam ważne dla nas tematy, ale w dośc lekki sposób. Nikt nie lubi jak się mu coś narzuca. Więc ja chcę ludzi rozśmieszyć i tak zachęcić do refleksji.

iwona górska

i

Autor: arch. prywatne

Lubawianka zaczęła pisać kiedy miała około 20 lat. Były to wiersze i opowiadania. Trafiały jednak do szuflady. Dopiero teraz Iwona Górska zdecydowała się wydać swoje najnowsze dzieła.

- Dawniej pisałam głównie o miłości - kontynuuje autorka. - Teraz mam 52 lata i patrze na świat zupełnie inaczej. Miłość dzisiaj ja postrzegam jako szacunek, przede wszystkim szacunek do drugiej istoty. Teraz też nie tylko piszę, ale i rysuję. W tej mojej książce też są moje ilustracje.

Do wydania książki zachęciła lubawiankę jej siostra. A my zapraszamy do posłuchania wywiadu.

Lubawianka Iwona Górska mówi o swoim debiucie książkowym
W Gnieźnie urodziły się pięcioraczki