wydział komunikacji iława

i

Autor: Starostwo Iława Koronawirus w wydziale komunikacji. Sprawę z autem przełóż na potem

Koronawirus w wydziale komunikacji. W tym tygodniu też ograniczony dostęp

2021-02-15 12:49

W minionym tygodniu władze iławskiego starostwa informowały o wykryciu zakażenia SARS-CoV-2 u pracowników Wydziału Komunikacji, okresowo została zawieszona telefoniczna rejestracja klientów oraz zmienione godziny pracy. Niestety sytuacja jeszcze przez tydzień nie ulegnie poprawie.

W najnowszym komunikacie starosty iławskiego Bartosza Bielawskiego czytamy:

W związku z ograniczeniem pracy Wydziału Komunikacji (zakażenia SARS-CoV-2 wykryte u pracowników tego Wydziału) okresowo tj. do 19 lutego br. zostaje zawieszona telefoniczna rejestracja klientów.

W tym tygodniu bezpośrednią obsługą klientów w zakresie rejestracji pojazdów  zajmuje się tylko 3 pracowników, a w zakresie spraw związanych z prawem jazdy – 1 pracownik.

Apeluję do Państwa, aby odłożyć wizytę w Wydziale Komunikacji na późniejszy termin tj. po 22 lutego br., gdy pracownicy będący w izolacji oraz na kwarantannie wrócą do pracy. Ponadto informuję, że z powodu posiadania specjalnych uprawnień dostępu do systemów „POJAZD” i „KIEROWCA” nie ma możliwości zastąpienia  nieobecnych pracowników innymi osobami.

Nadal obowiązuje internetowa rezerwacja wizyty w Wydziale przez stronę internetową. Komunikat ten nie dotyczy stanowiska zamiejscowego w Lubawie.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość - pisze starosta.

Sonda
Czy masz już dość zimy?
Dzikie tłumy na Krupówkach w Zakopanem, czyli poszły konie po betonie. Komentarz Adama Federa [WIDEO]