wydział komunikacji iława

i

Autor: Starostwo Iława Koronawirus w wydziale komunikacji. Sprawę z autem przełóż na potem

Koronawirus w wydziale komunikacji. Sprawę z autem przełóż na potem

2021-02-08 13:10

Jak informują władze iławskiego starostwa, w związku z wykryciem zakażenia SARS-CoV-2 u pracowników Wydziału Komunikacji, okresowo zostaje zawieszona telefoniczna rejestracja klientów oraz zmienione godziny pracy.

W komunikacie starosty iławskiego Bartosza Bielawskiego czytamy:

W związku z ograniczeniem pracy Wydziału Komunikacji (zakażenia SARS-CoV-2 wykryte u pracowników tego Wydziału) okresowo tj. do 12 lutego br. zostaje zawieszona telefoniczna rejestracja klientów oraz zmienione godziny pracy Wydziału (w najbliższą środę tj. 10 lutego br. Wydział pracuje do godz. 15:15).

W tym tygodniu bezpośrednią obsługą klientów  w zakresie rejestracji pojazdów  zajmuje się tylko 2 pracowników, a w zakresie spraw związanych z prawem jazdy – 1 pracownik.

Apeluję do Państwa, aby odłożyć wizytę w Wydziale Komunikacji na późniejszy termin tj. po 15 lutego br., gdy pracownicy będący w izolacji oraz na kwarantannie wrócą do pracy. Ponadto informuję, że z powodu posiadania specjalnych uprawnień dostępu do systemów „POJAZD”  i „KIEROWCA” nie ma możliwości zastąpienia nieobecnych pracowników innymi osobami.

Nadal obowiązuje internetowa rezerwacja wizyty w Wydziale przez stronę internetową .

Komunikat ten nie dotyczy stanowiska zamiejscowego w Lubawie. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

Sonda
Czy jesteś w stanie wydać 8 zł na pączka?
W krótkich spodenkach z promilami po S7