Gmina iława siemiany

i

Autor: GOK Laseczno Koncert GOK Laseczno i Gminy Iława w Siemianach - archiwum

Jakich imprez brakuje najbardziej? Gmina Iława pyta mieszkańców o preferencje

2021-03-08 14:04

Nie tak dawno informowaliśmy o społecznościowej ankiecie ICK dotyczącej imprez i artystów, którzy mają się pojawić w Iławie. Teraz podobną ankietę przeprowadza wśród mieszańców GOK Laseczno oraz władze Gminy Iława.

Oczywiście nadal nie wiadomo, na ile ewentualne plany i terminarze przygotowywane przez lokalne samorządy i ośrodki kultury uda się zrealizować. Wisi nad nimi widmo kolejnego odwoływania imprez przez koronawirusa i rządowe obostrzenia.

Mimo tego zarówno Iławskie Centrum Kultury jak i Gminny Ośrodek w Lasecznie, chcą poznać preferencje mieszkańców co do typu organizowania imprez w regionie.

Ostatnio ICK pytało mieszkańców na Facebooku o artystów jakich najchętniej usłyszeliby w amfiteatrze. Tym razem ankieta dotyczy mieszkańców Gminy Iława i poszczególnych sołectw.

Ankieta dotyczy każdego z 27 sołectw Gminy Iława osobno. Pytania dotyczą zarówno typu imprez, rodzaju muzyki, okazji do ich organizowania, a nawet ulubionych instrumentów oraz typów tańca wśród mieszkańców.

Ankiety znajdują się TUTAJ

QUIZ. Największe ZAGRANICZNE weselne hity. Parkiet przy nich płonie, ale czy masz wiedzę na ich temat?

Pytanie 1 z 15
To praktycznie jedyny wielki hit Murray Heada. Na weselach często pojawia się jego utwór o jednej nocy w... ("One night in..."):
Zemsta burmistrza: zabierze boisko