Opole 2012. Koncert SuperPremiery 2012 - Łukasz Zagrobelny

i

Autor: archiwum se.pl

Iława: Olga Bończyk i Łukasz Zagrobelny na świątecznym koncercie

2021-12-09 15:34

16 grudnia w Kinoteatrze "Pasja" w Iławie odbędzie się niezwykły koncert świąteczny w wykonaniu Olgi Bończyk i Łukasza Zagrobelnego. Wejście jest bezpłatne, ale trzeba wcześniej zaopatrzyć się w wejściówkę.

Iławskie Centrum Kultury zaprasza na koncert Pret a Porter w wykonaniu Olgi Bończyk i Łukasza Zagrobelnego. W programie pojawią się kolędy oraz piosenki zimowe i amerykańskie przeboje w polskich tłumaczeniach. początek godz 19. Koncert potrwa około 1,5 godziny.

Warunkiem udziału w wydarzeniu jest pobranie bezpłatnej wejściówki i okazanie jej przed wejściem na salę. Są dwie wersje:- dla osób niezaszczepionych,- dla osób zaszczepionych.

Przy wejściu do sali kinoteatru, osoby w wieku powyżej 12 roku życia będą sprawdzane, czy mają Unijny Certyfikat Covid potwierdzający zaszczepienie. Może być okazany w wersji papierowej, jak i elektronicznej. Pokazanie wskazanego dokumentu jest dobrowolne, jednak konieczne do wzięcia udziału w koncercie.

Bezpłatne wejściówki są do pobrania wyłącznie w kasie Kinoteatru "Pasja" w godzinach pracy począwszy od dnia 09.12.2021 roku.Jedna osoba może odebrać maksymalnie 3 wejściówki.

Świąteczna płyta Krzysztofa Krawczyka

QUIZ. Dopasuj słynne cytaty do ich autorów

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Kto powiedział : „Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia lub zginąć razem jak szaleńcy.”?