Dzielnicowi otrzymali prezent od wójta Gminy Iława

i

Autor: KPP Iława Dzielnicowi otrzymali prezent od wójta Gminy Iława

Dzielnicowi otrzymali prezent od wójta Gminy Iława

2022-10-13 11:19

Prezent otrzymali iławscy dzielnicowi, posłuży funkcjonariuszom podczas codziennych służb, a tym samym usprawni ich pracę na terenie gminy. To nowoczesny alkomat AlcoBlow pozwalający na szybki pomiar stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu.

Alkomat AlcoBlow to profesjonalny alkomat przesiewowy pozwalający na szybkie pomiary bez użycia i wymiany ustnika. Precyzja cyfrowego pomiaru pozwala wykryć obecność alkoholu w wydychanym powietrzu a wszystko to dzięki nowoczesnemu platynowemu sensorowi elektrochemicznemu.

To nowoczesne urządzenie zostało zakupione przez Urząd Gminy Iława i przekazane na ręce mł.insp. Waldemara Pankowskiego Komendanta Powiatowego Policji w Iławie przez Krzysztofa Harmacińskiego Wójta Gminy Iława. Alkomat ten będzie wykorzystywany przez policjantów dzielnicowych podczas codziennych czynności na terenie Gminy Iława w celu podwyższenia poziomu bezpieczeństwa.

alkomat

i

Autor: KPP Iława Alkomat, który otrzymali policjanci

Pytania za 500 złotych w "Milionerach"! Sprawdź, czy przeszedłbyś dalej!

Pytanie 1 z 10
Fragment spiralki to symbol samochodowej kontrolki:
EXPRESS BIEDRZYCKIEJ gen. Mirosław Różański o rosyjskiej armii

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!