przemyk

i

Autor: Renata Przemyk (mat. promocyjny)

Dni Iławy już w ten weekend. Patronat Radio Eska!

2020-07-07 14:05

Na całe szczęście nie wszystkie imprezy w mieście zostały odwołane! Wyjątkowy jubileusz czyli 715-lecie naszego miasta zasługuje w końcu na świętowanie. Przed nami trzy dni zabawy!

Ograniczeń nie unikniemy, obowiązuje bowiem wciąż zasada zachowania odpowiedniego dystansu i zasłaniania twarzy. To jednak tylko od nas zależy, czy i jak dobrze bawić się będziemy. Prawda? W tym roku, mimo szczególnych okoliczności związanych z pandemią Iławskie Centrum Kultury przygotowało wiele niespodzianek.

Szanowni Państwo! Przed nami 3 dni zabawy z muzyką w amfiteatrze i w mieście, ze spektaklem dla dzieci, rodzinną zabawą z fotolustrem, kinem samochodowo- plenerowym i uroczystymi obchodami 100-lecia plebiscytu na Warmii i Mazurach - mówi Lidia Miłosz, dyrektor ICK. - Zapraszamy do wspólnego świętowania wszystkich mieszkańców, turystów i sympatyków naszej pięknej Iławy. Z uwagi na reżim sanitarny liczba miejsc na wydarzeniach w amfiteatrze i kinoteatrze jest ograniczona do 50%. Liczymy na zrozumienie i czekamy na Państwa z otwartymi sercami. Spędźmy razem nadchodzący weekend

dni Iławy

i

Autor: UM Iława