Zwierzęta i natura Pojezierza Iławskiego zawitały do iławskiej Biblioteki Miejskiej

2021-04-20 10:40

Możecie stanąć oko w oko z naturą na nowej wystawie w iławskiej bibliotece, którą przygotowali profesjonalni fotograficy i Zespół Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich w Jerzwałdzie. Pojezierze Iławskie skrywa prawdziwe cuda natury, które teraz można zobaczyć z bliska.

Jeśli chcecie obejrzeć gniazdo os z bliska, zobaczyć naturalnej wielkości modele ptaków, stanąć oko w oko z portretami zaskrońca, kuny czy myszołowa, to powinniście obejrzeć nową wystawę w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Iławie przy ul.Jagiellończyka.

To wyjątkowo barwna wystawa przygotowaną przez przyrodników z Zespołu Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich w Jerzwałdzie. Oprócz barwnych, pięknych zdjęć ptasich drapieżników: orlika czy myszołowa są tu portrety rzadko widywanych ssaków, gadów i pajęczaków! Na wystawie zobaczycie również naturalnej wielkości modele mieszkańców okolicznych lasów: dzięciołów, sójki czy bogatki.

Zdjęcia wykonane przez fotografów ze Związku Polskich Fotografów Przyrody okręgu warmińsko - mazurskiego. Wychodząc z wystawy możecie zabrać ze sobą bomby nasienne i broszury.

Sonda
Wychowanie Do Życia w Rodzinie - to potrzebny przedmiot w szkole?
Tak policyjne drony namierzają piratów drogowych