BMW porzucone w lesie

i

Autor: facebook.com/Spotted-Iława

Zuchwała kradzież w Iławie! Ukradli BMW i porzucili w lesie. Policja szuka sprawców!

2020-02-02 13:49

Pod osłoną nocy, z parkingu na przeciw więzienia skradziono samochód. Sprawcy wykorzystali auto do rajdu po mieście, po czym zniszczone porzucili w lesie.

Pod osłoną nocy z 31.01 na 01.02, z parkingu na przeciwko Zakładu Karnego w Iławie skradziono samochód marki BMW Seria 5 E39. Złodzieje odjechali skradzionym autem z parkingu przy ulicy 1 Maja 13, po czym porzucili w niedalekim lesie, przy drodze - tzw. "betonówce". Co działo się z samochodem od kradzieży do momentu porzucenia, tego jeszcze nie wiadomo.

Sprawa została zgłoszona iławskiej policji. Jak informują jednak poszkodowani w mediach społecznościowych samochód ma uszkodzone podzespoły oraz koła.

Poszkodowani apelują w mediach społecznościowych do mieszkańców o pomoc w ujęciu sprawców:

Każdego kto może mieć jakiekolwiek informacje prosimy o kontakt z komendą policji lub przez spotted w razie chęci zachowania anonimowości.
Do sprawców:
Miło było niszczyć czyjąś własność?
Pewnie dzisiaj rano wstaliście z myślą, ale fajnie było rozwalić komuś samochód dla własnej chorej satysfakcji i zabawy. Jest to dla Was powód do dumy?
Sprawa została zgłoszona i przyjęta na policji, a ślady zabezpieczone.
O czym mogę Was zapewnić, że poruszymy niebo i ziemię, bo dla nas to nie tylko maszyna do jeżdżenia lub zabawy, a ukochany samochód.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie pracują już nad tą sprawą. Jeśli macie informacje mogące pomóc w ujęciu sprawców, zadzwońcie na iławską komendę pod numer (89) 640 72 00