Trening Zryw Volley Iława

i

Autor: Zryw Volley Iława

Zryw-Volley Iława na ostatniej prostej przed Mistrzostwami Województwa

2020-06-09 11:51

Siatkarze plażowi MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława zbliżają się do etapu pierwszych zawodów mistrzowskich w tym roku. Poznaliśmy terminarz rozgrywek młodzieżowych.

Po przeszło miesięcznym okresie przygotowań, siatkarki i siatkarze plażowi MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława zbliżają się do etapu pierwszych zawodów mistrzowskich w tym roku.

- W tym szczególnym sezonie, innym od poprzednich w związku z okresem wstrzymania treningów i pandemii, nasi sportowcy ciężko pracując na boiskach plażowych „mechanika” starają się nadrobić stracony czas i przygotować znakomitą formę. W treningach widać duże zaangażowanie i tęsknotę za pokonywaniem wysiłku fizycznego przez siatkarki i siatkarzy plażowych Zrywu. Minęło cztery lata od ostatniego występu naszych juniorów w Mistrzostwach Województwa. W tym sezonie do dobrych tradycji męskiego Beach Volleya starają się nawiązać młodzi siatkarze MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława Bartłomiej Ogrodowczyk i Jakub Faliszewski zgłoszeni do rozgrywek mistrzowskich kadetów i juniorów - donoszą trenerzy z rodziny Pietroczuków.

Pierwsze w mistrzowskich bojach o prymat w województwie wystąpią młodziczki Natalia Lewko i Maja Pomoryn, następnie kadetki i kadeci, a na zakończenie mistrzostw reprezentować nas będą juniorzy i juniorki.

- Już nie możemy doczekać się pierwszych zawodów, które w związku z pandemią też przez dłuższy czas stały pod znakiem zapytania. Na szczęście już za tydzień rozpoczynamy siatkarskie zmagania młodziczek obostrzone wymaganiami narzuconymi przez służby sanitarne. Już dzisiaj wiemy, że zawody odbywać się będą bez udziału publiczności, na dwóch boiskach SMS Ostróda.
Cieszy mnie bardzo, że wracamy do rozgrywek w męskim wydaniu, wprawdzie tylko z jedną parą, do rozgrywek mistrzostw województwa. Jak wiemy i często wspominamy doskonałe występy naszych wychowanków w poprzednich latach: Maćka Rudola, Przemka Stępnia, czy występującego w naszych barwach w jednym sezonie Piotrka Łukasika, których kariery sportowe potoczyły się znakomicie. Mam nadzieję że nasi młodzi siatkarze Bartek i Kuba postarają się kontynuować dobre tradycje i otworzą drogę do sportowej kariery najmłodszych adeptów siatkówki Zrywu uczniów szóstej i siódmej klasy trenowanych przez Małgorzatę Pietroczuk.
Miłą niespodzianką był przyjazd i wspólny trening z inicjatywy Maćka Rudola wychowanków Zrywu, którzy jak sami się nazwali „niewykorzystane talenty Zrywu” pokazali, że wciąż są w znakomitej formie sportowej i było to bardzo miłe spotkanie przyjaciół na boisku. Dla mnie osobiście był to moment na refleksję, że warto było przez te wszystkie lata cierpliwie, ciężko i z pokorą pracować z najwspanialszą młodzieżą - mówi trener Mieczysław Pietroczuk.

Trening Zryw Volley Iława

i

Autor: Zryw Volley Iława

TERMINARZ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO – MAZURSKIEGO W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ W KATEGORIACH MŁODZIEŻOWYCH:

 • Młodziczki (Ostróda 12-13 czerwca 2020r):
  Natalia Lewko / Maja Pomoryn
 • Kadeci (Ostróda 20-21 czerwca 2020r.):
  Bartłomiej Ogrodowczyk / Jakub Faliszewski

 • Kadetki (Ostróda 27-28 czerwca 2020r.):
  Dominika Zapadka / Maria Tasarz
  Nikola Sołobodowska / Ewelina Jarnicka
  Oliwia Bączek / Paulina Cichowska
  Natalia Lewko / Maja Pomoryn
 • Juniorzy (Ostróda 27-28 czerwca 2020r.):
  Bartłomiej Ogrodowczyk / Jakub Faliszewski

 • Juniorki (Ostróda 28-29 czerwca 2020r.):
  Wiktoria Borszewska / Zuzanna Iwankowska
  Agata Rudol / Paula Zięba
  Dominika Zapadka / Maria Tasarz
  Nikola Sołobodowska / Ewelina Jarnicka

Przy okazji przypominamy, że trwa letni nabór siatkarski 2020
Trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.

 • SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - MINISIATKÓWKA
  - uczniowie szkół podstawowych (klasy III–V)
  - zajęcia odbywają się w każdy piątek w godzinach 16:30–18:15.
 • GRUPA MŁODZICZKA, MŁODZIK
  - uczniowie szkół podstawowych (klasy VI-VIII)
  - zajęcia odbywają się w każdy piątek w godzinach 16:30–18:15.

Zapisy i zajęcia odbywają się w Hali Sportowo-Widowiskowej w Iławie ul. Niepodległości 11b

- W naszym klubie zawodniczki i zawodnicy często sięgali po zaszczytne sportowe trofea, ale w ich przygodzie ze sportem liczy się nie tylko rywalizacja. To także takie piękne wartości jak przyjaźń, uczciwość, wytrwałość, współpraca, punktualność, pracowitość i wiele innych - podkreślają trenerzy.

Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk.
Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami, tel. 693 730 038.

QUIZ Najdziwniejsze zwierzęta świata. To jeden z najtrudniejszych quizów

Pytanie 1 z 10
Samogłów to:
Liderka reprezentacji siatkarek Magdalena Stysiak opowiada o pandemii we Włoszech i pierwszym zgrupowaniu