loteria

i

Autor: arch. organizatora

Podatki

Znamy zwycięzców loterii podatkowej w Iławie

2023-07-11 10:46

Podczas Dni Iławy burmistrz osobiście przekazał laureatom symboliczne czeki, których łączna suma wyniosła w tym roku aż 12,5 tys. złotych. Nagroda główna wyniosła aż 7000 zł.

Przypomnijmy, że zgłoszenia do loterii podatkowej przyjmowane były od 20 marca tego roku. Udział w niej mógł wziąć każdy, kto rozlicza PIT w Urzędzie Skarbowym w Iławie i wskazał na rozliczeniu miasto Iławę jako miejsce zamieszkania.

-Poprzez loterię z atrakcyjną nagrodą główną chciałbym po raz kolejny zachęcić mieszkańców Iławy do rozliczania podatku w naszym mieście. To dla nas niezwykle ważne, aby pieniądze iławian pracowały tu na miejscu. W ten sposób budżet miasta może być zasilany w środki niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa w mieście, utrzymania szkół, przedszkoli i wszystkich tych zasobów, z których korzystamy na co dzień. Skoro tu żyjemy, pracujemy i korzystamy ze wszystkich dostępnych dóbr, postarajmy się, aby podatek, który i tak musimy zapłacić, wrócił do naszej małej ojczyzny- zachęcał  burmistrz Dawid Kopaczewski.

W siedzibie Urzędu Miasta Iławy odbyło się losowanie laureatów przeprowadzone przez firmę Gratifika Promotions z Łodzi w obecności pracowników urzędu, z zachowaniem wszelkich przepisów prawa. Zgodnie z zasadami jawności losowanie transmitowane było na żywo poprzez profil Iławy @miastoilawa na Faceboooku. Spośród 2070 poprawnych zgłoszeń wylosowani zostali laureaci, tj. 9 osób.

Oto nazwiska szczęśliwców:

5 nagród II stopnia o wartości 500 zł trafiło do:

Pani Bożeny Zacharskiej

Pan Zbigniewa Dągowskiego

Pan Krzysztofa Rzemieniewskiego

Pan Ryszarda Bodo

Pan Marcina Roszczaka

3 nagrody I stopnia, czyli 1000 zł odebrali:

Pan Łukasz Fafiński

Pani Joanna Nehring-Roszkowska

Pan Paweł Guzowski

Nagrodę  Główną, czyli 7000 zł otrzymała pani Anna Raduszewska.

Eska Summer City Olsztyn. Impreza na starówce!!

Quiz. Największe polskie przeboje lat 50. Jak dobrze pamiętasz klasyki z czasów PRL?

Pytanie 1 z 10
Który piosenkarz wykonywał utwór „Czerwony autobus”, będący jednym z największych przebojów pierwszej połowy lat 50.?