pożar szałkowo

i

Autor: https://szczytny-cel.pl/z/szalkowo Straty po pożarze w Szałkowie

Zbiórka dla poszkodowanych po pożarze w Szałkowie pod Iławą

2022-11-15 12:44

W wyniku sobotniego pożaru budynku z kotłownią przyległego do części mieszkalnej, rodzina z Szałkowa pod Iławą straciła dobytek życia. Proszą o pomoc finansową poprzez założoną zbiórkę w Internecie.

Przypomnijmy, w sobotę (12.11) w Szałkowie palił się garaż dobudowany do budynku mieszkalnego, w którym zlokalizowana była też kotłownia.

Straty oszacowane są na około 300 tys zł. Spłonął całkowicie samochód osobowy w garażu, motocykl, wyposażenie.

Straty są ogromne, ponieważ w garażu było wiele wartościowych rzeczy między innymi samochód, motocykl i rożnego typu sprzęty oraz narzędzia, które są nam niezbędne do prowadzenia gospodarstwa. W garażu była zlokalizowana również kotłownia, w której był piec. On również został strawiony przez ogień co pozbawiło nas ogrzewania w domu - piszą poszkodowani.

Pomóc można poprzez założoną zbiórkę na portalu szczytny-cel. Kwota, która pozwoli rodzinie choć częściowo stanąć na nogi i zabezpieczyć pomieszczenia przed zimą, to 100 tys zł.

QUIZ. Raglan, mufka, lampasy. Zgadniesz, jaki to element ubioru?

Pytanie 1 z 15
Mitenka to:
Ryszard Schnepf o ostatnich sojusznikach Rosji: "Kraje mało znaczące, jeśli chodzi o potencjał militarny i gospodarczy" [Express Biedrzyckiej]

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl