maluch fat 126p w Lubawie

i

Autor: facebook.com/Magic Old Cars Zbierają karmę dla iławskiego schroniska. "Franek" ją od was odbierze!

Zbierają karmę dla iławskiego schroniska. "Franek" ją od was odbierze!

2020-12-18 13:20

Święta tuż tuż, tymczasem miłośnicy klasycznych i jak sami mówią magicznych samochodów nie zapominają w tym okresie o czworonogach! Właśnie startuje świąteczna zbiórka żywności dla tych przebywających w iławskim schronisku.

Na pomysł akcji wpadła grupa "Magic Old Cars", do tej pory znani jako organizatorzy Zlotu Pojazdów Klasycznych i Zabytkowych, który odbywa się we wrześniu w Lubawie.

Tym razem chcą zabytkowe cztery koła wykorzystać w szlachetnym celu - pomocy iławskiemu schronisku dla zwierząt, w którym kolejne święta spędzi zapewne wiele kotów i psów z całego powiatu iławskiego. Zbiórka karmy i zabawek dla pupili będzie prowadzona w Lubawie i okolicy.

- Planujemy mobilną zbiórkę żywności po okolicach Lubawy Fiatem 126p od 17 do 31 grudnia. Naszym zamiarem jest uzbieranie jak największej ilości karmy, zabawek dla zwierząt, tak aby zapełnić całe wnętrze autka po sam dach. Zapraszamy wszystkich, osoby prywatne jak i firmy do wsparcia. Jesteśmy w stanie dojechać i odebrać podarunki - mówią organizatorzy.

Zbiórka startuje 17 grudnia i potrwa do końca roku. Więcej o akcji i ogłoszeń o miejscach zbiórki, wypatrujcie na utworzonym wydarzeniu na Facebooku.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Jak dobrze znasz polskie kolędy? [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Dzisiaj w Betlejem, dzisiaj w Betlejem...
Ostatni wywiad z Piotrem Machalicą