zasuwaj

i

Autor: arch. organizatora

Zasuwaj vol. 4 - zapraszamy iławian do kibicowania. Uwaga utrudnienia w ruchu!

2023-02-10 14:00

Przed nami biegowa niedziela. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą kibicować startującym w biegu Zasuwaj na godz. 9:00 na aleję Jana Pawła II w okolicy hali sportowo - widowiskowej.

Zapisało się 114 osób, którzy zmierzą się z dystansem 27 km na odcinku Iława - Susz.

Ważne informacje dla zawodników:

REJESTRACJA:

Rejestracja do biegu jest również możliwa w dniu startu w biurze zawodów (Hala ICSTiR Iława, ul. Niepodległości 11B, w godzinach: 7:00 – 8:30)

ODBIÓR PAKIETÓW:

Odbiór pakietów startowych odbywać się będzie w Biurze Zawodów (Hala ICSTiR Iława, ul. Niepodległości 11B, w godzinach: 7:00 – 8:30)

START BIEGU:

Start biegu odbędzie się o godzinie 9:00

TRANSPORT ZAWODNIKÓW:

W dniu biegu na placu przy hali CSiR Susz podstawiony zostanie autobus dla zawodników. Odjazd z Susza do Iławy o godzinie 7:40.

Drugi kurs z Susza do Iąłwy zaplanowany jest po zakończeniu dekoracji

UTRUDNIENIA

Organizator zawodów prosi mieszkańców i gości przyjezdnych o ograniczenie parkowania pojazdów przy Hali Sportowo - Widowiskowej Iławskiego Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji w Iławie ul. Niepodległości 11 b. Ograniczenie obowiązywać będzie w dniu 12.02.2023 r. od godz. 07:00 do godziny 10:00. Trasa biegowa przebiegać będzie ulicami miasta Iławy, drogami leśnymi, na terenach wiosek położonych na trasie  oraz ulicami miasta Susz w godzinach 09:00 - 13:00. Prosimy mieszkańców miasta i przybyłych gości o wybranie innych możliwych dróg dojazdów do miejsca zawodów.

Przebieg trasy  Start biegu na Bulwarze im. Jana Pawła II (okolice Hali Sportowo - Widowiskowej w Iławie ul. Niepodległości 11 b), ciąg pieszo-rowerowy ul. Mickiewicza w kierunku lodowiska naprzeciwko basenu wzdłuż ulicy Sienkiewicza aż do ronda, przebiegnięcie przez przejście dla pieszych na DK16, wbiegnięcie do lasu w drogę gruntową w kierunku Kamionki Małej, w Kamionce Małej w lewo  drogą asfaltową w kierunku Kamionki, następnie prosto kierując się do Ząbrowa, w Ząbrowie prosto ul. Kolejową, skręt w lewo pod tunelem na ul. Dworcową, skręt w prawo na ul. Owocową, następnie prosto do skrzyżowania w kierunku Babięt Wielkich, dalej drogą gruntową (wyłączoną z ruchu) do Czerwonej Wody, za sklepem skręt w prawo do Emilianowa, prosto do Susza na rondzie skręt w prawo na ul. Piastowską, skręt w prawo w ul. Wybickiego i dalej prosto kierując się do hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu ul. Piastowskiej 5C, przy której usytuowana będzie meta.

Zawisła na znaku drogowym. 34-letnia wrocławianka była pijana

QUIZ. Rozpoznasz serial po jednym kadrze? Uwaga, piekielnie trudne!

Pytanie 1 z 15
W tym serialu wystrój mieszkania głównych bohaterów był obiektem westchnień Polaków. Chodzi o....
40-latek 20 lat później: Stefan Karwowski (Andrzej Kopiczyński)