iława święta

i

Autor: joyu

Zapraszamy na niezwykły, kilkudniowy spacer po iławskiej starówce

2020-12-10 15:11

Iławskie Centrum Kultury mimo obostrzeń związanych z pandemią stara się przygotowywać rożne atrakcje. Zazwyczaj mają formułę online. Tym razem jednak będzie inaczej. Nadarzy się okazja by wyrwać się z domu.

- Będzie świątecznie, będzie pachnąco, będzie inspirująco... - zapewnia Lidia Miłosz z Iławskiego Centrum Kultury. - Nic lepiej nie podnosi odporności jak spacer na świeżym powietrzu. Dodatkowo świąteczny klimat, blask światełek na pewno odpręży nas i zrelaksuje oraz wprowadzi w radosną atmosferę Bożego Narodzenia. Wydarzenie jest organizowane w partnerstwie i ścisłej współpracy z Wydziałem Komunikacji UM, Iławskim Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji, a także SART-em.

Pomimo obostrzeń Iławskiemu Centrum Kultury udało się przygotować kilka świątecznych atrakcji. Odbywać się będą po hasłem Zimowy Spacer Po Iławskiej Starówce.

Wszystko zacznie się 14 grudnia, a zakończy sześć dni później, czyli 20 grudnia. W programie prezentacja świetlnych dekoracji i bożonarodzeniowej szkopki, wystawa konkursowych szopek czy bezpłatna karuzela wiedeńska dla dzieci.

Na finał - 20 grudnia - mały artystyczny jarmark realizowany ze stowarzyszeniem SART. Organizatorzy przygotują 10 stoisk z rękodziełem artystycznym, rzemiosłem i wyrobami cukierniczymi. Będzie więc możliwość zakupienia świątecznych prezentów. 

ICK apeluje o przestrzeganie zasad dystansu, noszenie maseczek i przeprowadzanie dezynfekcji. 

plakat

i

Autor: ICK

Święta - Jak dobrze znasz świąteczne piosenki? Dokończ ich tekst!

Pytanie 1 z 9
Last Christmas I gave you my heart...
Makijaż sylwestrowy | ESKA XD - simplybypatty #12