narkotyki

i

Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

Zamknięty w ubikacji stacji benzynowej, z pilną potrzebą ... Internetu i narkotyków

2022-05-13 14:09

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o tym, że od dłuższego czasu w toalecie na stacji benzynowej jest zamknięty młody mężczyzna. Nie odpowiadał na wezwania, drzwi trzeba było otwierać awaryjnie!

W piątek (13.05.2022r.) kilka minut po północy oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o tym, że od dłuższego czasu w toalecie na stacji benzynowej jest zamknięty młody mężczyzna. Funkcjonariusze w obawie o życie i zdrowie człowieka alarmowo pojechali na miejsce. Toaleta była zamknięta.

Pomimo wołania i pukania, nikt nie odpowiadał, a w środku paliło się światło. Policjanci przy pomocy zapasowego klucza weszli do środka. Okazało się, że mężczyźnie na szczęście nic się nie stało.

19-latek powiedział funkcjonariuszom, że zamknął się w toalecie, ponieważ korzystał z Internetu. Mieszkaniec Iławy podczas interwencji dziwnie się zachowywał, miał problem ze składnym wypowiadaniem się, odpowiadaniem na pytania. W trakcie kontroli okazało się co było przyczyną takiego zachowania 19-latka.

Mężczyzna posiadał przy sobie szklaną lufkę, woreczek strunowy z suszem roślinnym oraz zawiniątko z proszkiem koloru białego. Po badaniu okazało się, że jest to amfetamina i marihuana. Mundurowi zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnej celi.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomani za ten czyn przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. Teraz mężczyźni ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania będą tłumaczyli się przed sądem.

Slang sprzed lat. Jak dobrze go znasz? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 7
"Minuta osiem" to zwrot oznaczający odłożenie czegoś na później.
Nowe sokoły wędrowne w Dolinie Baryczy oficjalnie zaobrączkowane!

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!