telefon z głośnikiem

i

Autor: pexels.com zdjęcie ilustracyjne

Zalewo: Halo, policja? Ukradli muzykę do sprzątania!

2022-11-23 8:58

Nie wiemy, czy złodziejowi z Zalewa bardziej spodobał się telefon, czy grająca z niego muzyka, ale ze swojego zachowania 65-latek będzie tłumaczył się w sądzie.

Zalewscy policjanci zostali poinformowani o kradzieży. Zgłaszający oświadczył, że ktoś zabrał mu telefon komórkowy.

Funkcjonariusze w trakcie rozmowy z pokrzywdzonym ustalili, że aby umilić sobie sprzątanie mężczyzna telefon położył na głośniku i puszczał z niego muzykę. W pewnym momencie zorientował się, że jest cicho. Następnie poszedł zobaczyć co się dzieje i okazało się, że nie ma telefonu.

Mężczyzna poinformował funkcjonariuszy. Policjanci w trakcie czynności ustalili, że kradzieży dokonał znajomy pokrzywdzonego, 65-latek, który wykorzystując chwilową nieobecność zabrał telefon.

Kto kradnie lub przywłaszcza sobie cudzą rzecz ruchomą, jeżeli jej wartość nie przekracza 500 złotych, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. Z takiego właśnie artykułu mieszkaniec Zalewa został ukarany mandatem, a skradziony telefon wrócił do pokrzywdzonego.

QUIZ. 10 zaskakujących faktów o śniegu. Nie znać odpowiedzi na te pytania to wstyd!

Pytanie 1 z 10
1. Z jaką prędkością najczęściej opadają płatki śniegu?
Mateusz Borek po meczu Polska - Meksyk

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!