Zakazany kolor bielizny. Latem unikaj go jak ognia. Wiele kobiet nie ma o tym pojęcia!

i

Autor: pexels.com

ciekawostki

Zakazany kolor majtek. Latem unikaj go jak ognia. Wiele kobiet nie ma o tym pojęcia!

2024-04-11 8:09

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, w związku z czym wiele osób szykuje się już na odświeżenie swojej letniej garderoby. Jednym z podstawowych elementów, na który powinniśmy zwrócić uwagę, jest bielizna. Jak się bowiem okazuje, wiele kobiet nie ma odpowiedniej do przewiewnych, letnich ubrań.

W dzisiejszych czasach moda jest narzędziem do wyrażania siebie i powinniśmy czerpać z niej jak najwięcej radości. Warto jednak znać podstawowe zasady, które pomogą uniknąć modowych wpadek. Tych najwięcej zdarza się latem, kiedy wreszcie możemy zrzucić z siebie wielowarstwowe ubrania i odkryć nieco więcej ciała.

Jaką bieliznę najlepiej nosić latem? Tego koloru unikaj jak ognia!

Jednym z najczęściej popełnianych błędów jest zły dobór bielizny. Większość z nas zdaje sobie sprawę, że nie powinno się zakładać czarnych czy różowych majtek pod białe spodnie czy sukienkę. Niestety niewiele osób ma natomiast świadomość, że złym pomysłem będzie także... biała bielizna. Pod jasnymi ubraniami odznacza się prawie tak samo jak kolorowa. Jaki kolor bielizny zatem należy wybrać pod letnie stylizacje?

Najbezpieczniejszy jest kolor cielisty. – Sprawdzi się szczególnie przy lekkich lub przezroczystych materiałach. Ale bielizna w kolorze nude będzie pasować do wszystkiego – tłumaczy Dorota Wolff, ekspertka od ubioru, w rozmowie z WP Kobieta. Ponadto warto postawić na bieliznę bezszwową. Dzięki temu stopni się z naszą skórą i będzie niemal niewidoczna pod ubraniem.

Nie należy zapominać także o materiale, z jakiego została wykonana. Ze względu na zdrowie, ale też nasz komfort, powinniśmy wybrać bieliznę uszytą z naturalnych tkanin, które przepuszczają powietrze i pochłaniają wilgoć.

Micro french podbija salony kosmetyczne. Ta nowsza wersja francuskiego manicure. Zobacz zdjęcia!

Grała żonę wójta w "Ranczu". Taką metamorfozę przeszła serialowa Halina Kozioł!