Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Iławie ogłasza nabór. Każdy kto ma słuch muzyczny może zostać jej członkiem i uczyć się za darmo!
Autor: arch. organizatora/ Materiały prasowe
Zapraszamy wszystkie chętne osoby które grają już na instrumentach jak i te chcące rozpocząć swoją przygodę z muzyką - piszą członkowie orkiestry. - Nabór odbędzie się 20 oraz 27 września między godziną 18 a 20 w siedzibie orkiestry.