policja krew

i

Autor: KPP Iława

Podziel się bezcenny lekiem. Policjanci pomogą ci oddać krew

2021-09-15 13:14

Po raz kolejny w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie odbędzie się zbiórka krwi. Akcja dla osób jej potrzebujących to inicjatywa policjantów i pracowników cywilnych, bo to między innymi ta grupa zawodowa, mając kontakt z osobami poszkodowanymi w wypadkach drogowych najlepiej rozumie potrzebę honorowego krwiodawstwa.

16 września b.r. policjanci z Iławy oraz pracownicy cywilni iławskiej komendy po raz kolejny oddadzą honorowo krew. Zbiórka krwi rozpocznie się o godz. 8:00 w świetlicy  Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Celem przeprowadzenia akcji jest zebranie tego cennego leku od policjantów, pracowników cywilnych, i wszystkich chętnych. Organizatorem akcji jest klub Honorowych Dawców Krwi „Kropelka Życia” przy Komendzie Powiatowej Policji w Iławie.

Chętnych do udziału w akcji oddania krwi zapraszamy z dowodem osobistym lub Legitymacją Honorowego Dawcy Krwi do budynku iławskiej Policji. Dotychczasowe akcje zbiórki krwi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród policjantów i pracowników cywilnych iławskiej komendy, więc i tym razem mamy nadzieję, że uda nam się podzielić swoją krwią z potrzebującymi. Mile widziane są również wszystkie osoby chętne spoza środowiska policyjnego chcące pomóc.

The Voice of Poland 12: Marek Piekarczyk wprawił w osłupienie innych trenerów!

QUIZ. Test z geografii. Stolice największych państw świata. Bułka z masłem?

Pytanie 1 z 15
Stolicą Rosji jest: