Nauka, zdalane nauczanie, dzieci

i

Autor: StartupStockPhotos - Pixabay zdjęcie ilustracyjne

Wyniki egzaminu ósmoklasisty. W iławskiej SP4 wyniki dużo powyżej średniej!

2020-08-03 12:19

Rok szkolny 209/2020 nie był łatwy dla polskiej edukacji. Zdalne nauczanie to zupełnie nowe wyzwanie, z jakim przyszło zmierzyć nie tylko nauczycielom i uczniom, ale również rodzicom. Wiemy już jak w tej nowej rzeczywistości wypadły egzaminy w klasach ósmych.

Pandemia wymusiła na nas nowe wymogi i obostrzenia. Ósmoklasiści swój pierwszy egzamin musieli zdawać nie tylko w nowym czerwcowym terminie i po trzymiesięcznym kształceniu na odległość, ale również w mało komfortowych warunkach. 16, 17 i 18 czerwca, kiedy uczniowie rozwiązywali testy, wysokie letnie temperatury za oknem dawały znać o sobie, a przeprowadzenie egzaminów w reżimie sanitarnym przypominały, że to trudny czas.

W piątek (31.07) uczniowie klas ósmych poznali wyniki egzaminów, które odbyły się kilka tygodni wcześniej. Jednocześnie CKE przedstawiła dane i wstępne podsumowanie egzaminu ósmoklasisty.

Uczniowie, rodzice i nauczyciele z iławskiej szkoły podstawowej numer cztery mogą być dumni z osiągniętych wyników i efektów pracy. Wspaniale zaprezentowali się na tle miasta, powiatu, województwa i kraju.

Egzaminy klas 8 iława sp4-1

i

Autor: SP4 Iława
Egzaminy klas 8 iława sp4-2

i

Autor: SP4 Iława
Egzaminy klas 8 iława sp4-3

i

Autor: SP4 Iława
Egzaminy klas 8 iława sp4-4

i

Autor: SP4 Iława

Absolwenci szkół podstawowych mogą sprawdzić wyniki, jakie uzyskali z poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych, w ogólnopolskim systemie informatycznym ZIU wyniki.edu.pl Logowanie do systemu odbywa się za pomocą loginu i hasła, które uczniowie klasy VIII otrzymali od dyrektora szkoły.

Uratował życie dziecku! Wszystko nagrała kamera. Bohaterska akcja policjanta z Pomorza.
Sonda
Egzamin ósmoklasisty 2020 - jesteś zadowolony z wyników?