kot sam w domu

i

Autor: Benjamin Balazs / Pixabay

Wyjeżdżasz i nie możesz zabrać zwierzaka? Nowy portal może być rozwiązaniem

2020-07-22 12:09

Uruchomiono właśnie darmowy portal z myślą o właścicielach zwierząt domowych. To platforma przeznaczona do poznawania innych właścicieli zwierząt, komunikowania się między nimi oraz inicjowania różnych form wzajemnej opieki nad pupilami.

Portal ten powstał z myślą o właścicielach zwierząt domowych.
Jest to platforma przeznaczona do poznawania innych właścicieli zwierząt, komunikowania się między nimi oraz inicjowania różnych form wzajemnej opieki nad pupilami. Ideą portalu jest zasada wzajemności tzn. jeśli Ty zaopiekujesz się moim zwierzakiem podczas mojego wyjazdu to odwdzięczę Ci się tym samym podczas Twojego wyjazdu.

Dzięki dostępnej na portalu PetConnect.pl wyszukiwarce połączonej z mapą zarejestrowani użytkownicy mogą odnaleźć m.in. towarzystwo na wspólne spacery ze zwierzakami, kogoś kto zaopiekuje się ich pupilem podczas wyjazdu czy pomoże w wyprowadzaniu psa na codzienne spacery.

petconnect2

i

Autor: petconnect.pl

Rejestracja i korzystanie z portalu są całkowicie bezpłatne. Relacje które będą zawierać użytkownicy mają się opierać na wzajemnej nieodpłatnej pomocy.

Portal dodatkowo umożliwia m.in.:

  • stworzenie profili zwierzaków, dodanie ich zdjęć oraz krótkiego opisu,
  • publikowanie wpisów na osi czasu,
  • rozplanowanie terminów wyjazdów przy pomocy opcji kalendarza,
  • zawarcie umowy o powierzenie zwierzęcia pod opiekę.

Po założeniu profilu, mamy do dyspozycji Oś czasu - w tym miejscu możesz dodawać zdjęcia, filmiki z YouTube, oraz tagi Html. W zasadzie to taki Facebook dla zwierzaków.

Możecie również nadać uprawnienia do osi czasu innym użytkownikom. Jest to idealne rozwiązanie na czas wyjazdu - druga strona może na bieżąco dodawać na Twojej osi czasu informacje o tym co słychać u Twojego pupila.

petconnect 1

i

Autor: petconnect.pl

Szczegółowy opis działania portalu znajdziecie na stronie głównej petconnect.pl

Czy rozpoznasz zwięrzę po jego fragmencie? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. Na zdjęciu jest:
zebra
Znikają kolejne obostrzenia związane z koronawirusem